dr Ireneusz Urbański

2,6
2,5
2,4
2,5

Szkoda strzępić sobie nerwów na chamskiego i niekompetentnego jegomościa. Lekarz ten nie ma w sobie żadnej z cech, które świadczą o jakiejkolwiek jakości usług. Wielkie pękate 0 w skali człowieczeństwa.

Szkoda strzępić sobie nerwów na chamskiego i niekompetentnego jegomościa.

Z czystym sumieniem - NIE POLECAM !!!! Jest to lekarz, który zapomniał o składanej lata temu przysiędze Hipokratesa , etyka lekarska nie gra dla niego roli. Drogi, potencjalny pacjencie, apel do Ciebie - omijaj gabinet tego lekarza szerokim łukiem.

Człowiek o niebywałej wręcz impertynencji. Brak kultury, nonszalancja, nieuprzejmość i prostactwo. Panie doktorze, jak powiada klasyk "Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić Pańskie postępowanie." Abderyta i to par excellence.

Bardzo dobry lekarz. Zawsze dokładnie wypytuje o objawy choroby, szczegółowo bada, w razie wątpliwości zleca dodatkowe badania. Konkretny i rzeczowy, nie traktuje pacjentów taśmowo.

Lekarz beznadziejny. Ktokolwiek do niego trafi od razu może zamawiać miejsce w krematorium. Niedouczony , nie szanuje ludzi, nie ma wiedzy, nie potrafi rozpoznać podstawowych schorzeń, moją mamę leczył na grypę przy objawach wskazujących na urospsę. Ludzie uciekajcie od niego gdzie pieprz rośnie. Zastanawiam się dlaczego takim przypadkowym osobom daje się przyzwolenie na wykonywanie zawodu lekarza - ten pan na ten tytuł nie zasłużył i krzywidzi ludzi i wpędza do grobu. Powinien kopać rowy , choć pewnie i to by spieprzył. Powinni mu zabrać tytuł, a przełożonym Pana Doktora, powinno to dać do myślenia - że to niedouczony pseudo lekarz.

Bardzo konkretny lekarz,zawsze trafia z diagnoza, a przede wszystkim ludzki. Daję ocenę 5 -zdecydowanie polecam!!!

Trafiłam na pomoc wieczorową gdy akurat p. Urbański miał dyżur. pierwsze wrażenie niezbyt dobre - jednak bardzo mylne. Ma specyficzny sposób bycia i mylącą powierzchowność, jednak po chwili rozmowy byłam pozytywnie zaskoczona. Nie zostawił żadnego pytania bez odpowiedzi, cierpliwie tłumaczył mi wszystko o co pytałam, mimo że miał pełną poczekalnię pacjentów, nie zbył mnie. Okazał się naprawdę miły (na swój sposób ;)). Ponadto bardzo inteligentny, z ogromną wiedzą i zdrowym podejściem do chorej sytuacji w naszej "służbie zdrowia".... oby więcej takich lekarzy!!!!

NYGUS pracuje między innymi w pomocy wieczorowej w MEDYK STAR na Kościuszki w Głogowie. Bierze pieniądze za dyżur a jest wściekły, że pacjenci nękają go w pracy swoimi dolegliwościami. Facet mija się z powołaniem dostaje duże pieniądze z naszych podatków a patrzy na nas w przychodni jak na intruza. Pierwszy wpisany negatyw jest z marca 2010r, teraz jest luty 2014r a ten niczego się nie nauczył. Wniosek: Ten lekarz jest nie do zreformowania. Jest nieuprzejmy, niemiły, nie budzi zaufania, w przychodni miał pretensje, że przyszedłem bo było już późno. Nasze ...

Wniosek: Ten lekarz jest nie do zreformowania.
Nasze wysokie składki na ZUS mają być wydawane na nasze leczenie a nie na opłacanie spania na dyżurach nocnych.
Ten lekarz i inni jemu podobni nie zasługują na polecenie i wynagrodzenie.
Proponuję niech podejmie prywatną praktykę lekarską to zobaczy jak go ludzie docenią za brak szacunku i uprzejmości.

Pojechałem w nocy do przychodni. Była kolejka a ten koleś poszedł sobie na 30min przerwę. Gdy juz mnie przyjął to w ogóle mnie nie wysłuchał i na Rota wirusa przepisał węgiel leczniczy. Taki lekarz to powinien leczyć świnie a nie ludzi. Dzban do kwadratu nie życzę nikomu kontaktu z tym konowałem. I życzę powodzenia jego pacjentom

Jest bezpośrednim lekarzem dokładnie tłumaczy rodzaj choroby

Jest bezpośrednim lekarzem dokładnie tłumaczy rodzaj choroby