dr n. med. Ireneusz Zych

Lekarz jakich dziś już coraz mnie. Ja nie mam słów które mogą opisać jaki to jest wspaniały lekarz i człowiek. Do doktora trafiłam przypadkiem bardzo mi pomógł. Po krótkim czasie od zabiegu u Doktora w moich wynikach pojawiło się coś niepokojącego. Z dr dzieli mnie 150km ale mi pomógł po raz drugi choć jestem tylko pewnie jedna z wielu pacjentek. Dla mnie jest to jeden z najlepszych lekarzy jakiego spotkałam. Dziękuję Panie Doktorze.

Lekarz z powołania. Jeden z niewielu lekarzy którzy opiekuja się swoimi pacjentkami. Dr. Odpowiada na wszelkie pytania nawet te które są "proste". Wizyty u dr. Przebywają w przyjaznej atmosferze. Polecam nie tylko do prowadzenia ciąży. Lekarz z ogromną wiedzą.

Lekarz z powołania.

Lekarz "starej daty". Wizyta w ponurej atmosferze, żarty nietaktowne. Była to moja pierwsza wizyta, a lekarz nie odbył porządnego wywiadu, na wykonane przeze mnie badanie nie spojrzał. Wystawił receptę na leki, nie tłumacząc na co mają wpłynąć, jedynie wyjaśnił dawkowanie. Uważam, że zostały przypisane "w ciemno", bo spróbujmy, może się uda. Nie polecam, zwłaszcza jeżeli chodzi o cele prokreacyjne.

pomógł mi. nie mogłam zajść w ciążę a teraz czekam na narodziny mojego dziecka:)

polecam z pełna odpowiedzialnością, ma podejście do kobiet, wysłucha nawet najbardziej marudnej. poza tym szczery, nie owija w bawełnę i nie cukierkuje. przede wszystkim specjalista. prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.

Godny polecenia fachowiec z górnej póły.

Godny polecenia fachowiec z górnej póły.

Bardzo dobry lekarz. Liczy się także człowiek. Gorąco polecam. Polecony innym pacjentkom i wszystkie sobie Go chwalą.

Lekarz z poczuciem humoru. Wie co robi i robi to profesjonalnie. Nie można mu nic zarzucić. Gorąco polecam każdemu

pecjalista godny polecenia! Moja żona chodzi do niego za każdym razem, kiedy zaistnieje potrzeba wizyty u ginekologa. Wizyty opisuje w samych superlatywach, doktor jest delikatny przy badaniu, dyskretny.