dr n. med. Irina Kozicka

Pani Kozicka jest fantastycznym lekarzem. Trafiałam do niej zupełnie przypadkowo i to był strzał w dziesiątkę. Pierwsza wizyta 40 minut, dokładny wywiad, rozmowa potem badanie i zalecenia. Przeprowadziła nam całą ciążę bardzo sprawnie oraz w taki sposób, że mieliśmy do niej pełne zaufanie. Dodatkowo Pani doktor pracuje normalnie w szpitalu i nam dzikim fartem udało się wycyrklować z porodem w jej dyżur i ona odbierała nasz poród. Wszystko na najwyższym poziomie i z sercem. Gorąco polecam!!!!

Gorąco polecam!!!!

Panią Doktor znam od paru lat, leczyla mnie w Medicover, gdzie leczyla przez jakis czas. Potem trafilam do szpitala, gdzie znalazłam się pod jej opieką. Naprawdę lepiej nie mogłam trafic. Jest cudowną osobą i świetnym fachowcem. Dzielnie 'walczy' o moje zdrowie i daje mi poczucie bezpieczenstwa. Godna polecenia.

Godna polecenia.

Bardzo taktowna i kompetentna . Badanie przeprowadza delikatnie .Polecam bardzo , a szczególnie gdyby przyjmowała w ramach NFZ .

Polecam Panią doktor Kozicką, u której leczyłam się przez 2 lata.

Polecam Panią doktor Kozicką, u której leczyłam się przez 2 lata.

Bardzo fachowa i konkretna lekarka. Skupiona na pacjencie, dokładnie wszystko tłumaczy, chętnie odpowiada na pytania. Bardzo delikatna i taktowna.