lekarz Irmina Cuszyńska-Kruk

Najlepsza Pani doktor, jaką mogłam sobie wymarzyć. Prowadziła obydwie moje ciąże, bardzo rzetelnie i kompetentnie. Uprzejma, miła, z dużą empatią.

Ktoś kto podchodzi do swojej pracy z powołania...nie z przymusu. Rzetelna osoba. Przede wszystkim mająca czas dla pacjentki i jej dzidziusia. Polecam!!!

NIE ZNAJDUJĘ SŁÓW,ABY WYRAZIĆ ŻYCZLIWOŚĆ PANI DOKTOR. JAKO LEKARZ GINEKOLOG SPRAWDZIŁA SIĘ W MOIM PRZYPADKU W 100%. ZAWSZE MIAŁA DLA MNIE CZAS,NAWET KIEDY NIE BYŁO MNIE NA LIŚCIE PACJENTEK. POLECAM PANIĄ DOKTOR, KAŻDEJ PANI BEZ ZASTANOWIENIA! NIE MA LEPSZEGO GINEKOLOGA!

z pani doktor strony jest brak zainteresowania stanem chorej, niedbalstwo w obserwacji choroby i prowadzenia dokumentacji lekarskiej, zaniechanie wykonania koniecznych badań, niewdrożenie terapii

Fachowe podejście, bardzo pozytywnie oceniam pracę Pani Doktor. Miałam ciąże z problemami - m.innymi poronienie zagrażające, krwiak itd. Nigdy nie odmówiła pomocy, zawsze odpowiadała na pytania prosto bez owijania w bawełnę. Polecam!

Fachowe podejście, bardzo pozytywnie oceniam pracę Pani Doktor.
Polecam!

Pani doktor jest kompetentnym lekarzem, który nie "naciąga" pacjentów na dodatkowe koszty. Wyjaśnia wszystkie wątpliwości, z jakimi zwraca się pacjent, ma zdroworozsądkowe podejście do tego, w jaki sposób należy zaopiekować się ciążą. Jako osoba sprawia czasami wrażenie dosyć zdystansowanej, wręcz oschłej, ale po chwili rozmowy ukazuje niezwykle "ludzkie" oblicze. Polecam.

Bylam tylko na kontrolnym USG w 35 tygodniu ciazy, pani doktor wywarla na mnie wrazenie profesjonalisty ktory naprawde lubi swoja prace. Byla mila i szczegolowo opisywala jakie pomiary robi, co dokladnie widzi oraz jaka jest norma. Odpowiedziala na wszystkie moje pytania dotyczace porodu oraz udzielila paru rad jak sie najlepiej przygotowac, czego moge oczekiwac itd. Wizyta w szpitalu, bezplatna, przypadkowy lekarz dyzurujacy...

Wizyta w szpitalu, bezplatna, przypadkowy lekarz dyzurujacy...

Zdecydowanie NIE POLECAM, ponieważ jest nie miły, opryskliwy, a w szpitalu traktuje pacjentki jak "bydło".

szok kobieta,wszystkie rozumy pozjadała,"rodzących" rodziców traktuje jak półgłówków,