lekarz Irmina Żyngiel-Woźniak

3,9
3,6

lek. med. specjalista psychiatra

lek. med. specjalista psychiatra

Pani doktor 2 raz jest moim lekarzem prowadzącym po przerwie kilku letniej . Bardzo dobry lekarz pełną uprzejmości , zaufania oraz zrozumienia. Jest pani doktor za pacjentem swoim któremu życzy jak najlepiej , jest pani doktor również cierpliwa do pacjenta oraz słucha go . Więcej takich lekarzy a leczenie będzie skuteczne oraz efektywne . Ps choruje na chad i mam szacunek ogromny do pani doktor za wszystko co zrobiła dla mni I robi .

Najgorszy lekarz, jaki trafił mi się w życiu. Konowal. Nieuk. Z nerwicy i borderline stworzyła schizofrenie. Wdrożyła bardzo silne leki. Nie tylko pogorszyly pamięć, spowolnily myślenie, ale mocno zwiększyły masę ciała. Nikomu nie polecam tej niedouczonej osoby. Za leczenie pozniej nie bierze odpowiedzialnosci. Mam nadzieję, ze sprawiedliwość wróci tej osobie jej błędy. Bardzo bym sobie tego życzyła. Nikomu nie polecam tej osoby. Trzymajcie się od niej z daleka, jeżeli zależy wam na waszym zdrowiu.

Pani Doktor bardzo miła i uprzejma, zawsze opowiada na pytania, nawet te najbardziej "dziwne". Z cierpliwością tłumaczy i naprawdę pomaga zobaczyć pozytywy, gdy my sami tego nie umiemy. Zawsze ciepła i bardzo uprzejma, z ręką sercu polecam, a Pani Doktor dziękuję, za to, że dzięki niej zaczęłam żyć na nowo.

Pani Doktor jest jednocześnie profesjonalistą i dobrym człowiekiem. Już po pierwszej wizycie było mi o niebo lepiej a nie wierzyłam że mi się polepszy. Pani doktor otworzyła mi oczy na wiele spraw, otworzyłam wiele drzwi... Czułam się jakbym rozmawiała z przyjacielem a jednocześnie towarzyszyło mi poczucie bezpieczeństwa, którego tak dawno nie miałam. Z pomocą Pani Doktor wyszłam z ciężkiej choroby i będę jej za to wdzięczna do końca życia!

Powiem krotko, jak placisz to moze i dostaniesz lepsze traktowanie i uwage pani lekarz med co do swojego przypadku. Bedac osoba ktora nie stac na dlugotrwala prywatna pomoc zostalam poprostu ogolnikowo zbyta. Mam juz doswiadczenie z kilkoma innymi terapiami ( 3 razy otrzymywalam wsparcie w roznych okresach zycia) i nie znajduje w podejsciu pani lekarz glebszego wnikniecia w problemy pacjeta. Niestety , moim zdaniem leczenie stalo sie dla pani Wozniak rutyna....moze nudna a nawet juz uciazliwa. Przykro mi, gdy widze jak z wiekiem lekarze zaczynaja traktowac pacjentow przedmiotowo.

Z czystym sumieniem moge polecic pania doktor. Pierwszy raz zachorowalam psychicznie na depresje poporodowa, ale pani doktor juz od pierwszego spotkania stanela na wysokosci i bardzo kompleksowo poinformowala mnie o leczeniu i o istocie choroby.

Fachowa i bardzo konkretna lekarka. Ogólnie polecam.

Fachowa i bardzo konkretna lekarka. Ogólnie polecam.

przeglądam lekarzy na tym portalu i czasem te sztuczne posty aż biją w oczy . Przecież widać że to wszystko tu są ustawki

Pani doktor jest dosyć miłą osobą w stosunku do pacjenta psychicznie chorego.Zupełnie inaczej postępuje u pacjentów z depresją czy nerwicą.Mówiąc o swoich problemach ,których Pani doktor nie akceptuje,łatwo wyprowadzić ją z równowagi