lekarz Iryna Kurek

2,5
2,6
2,9
2,6

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor uprzejma, dociekliwa, zadawała dużo pytań, nie spieszyła się, wystawiła skierowania na dodatkowe badania. Polecam.

Pani doktor na początku wizyty od razu wydała się być zbyt mało kontaktowa. Podczas badania nie mówiła praktycznie nic, a ponieważ jestem po poważnej chorobie to każde milczenie jest dla mnie niepokojące. Na końcu badania zostałam poproszona o poczekanie na wynik na korytarzu. Po kilku minutach został mi on wręczony bez żadnego komentarza. Zdecydowałam się poczekać i wejść jeszcze raz, gdyż w opisie były niepokojące punkty. Niestety, Pani doktor nie udzieliła absolutnie żadnej informacji, powtarzając kilkukrotnie abym wróciła do lekarza kierującego mnie na badanie. Zdecydowanie nie polecam.

Nie zgadzam się z nieprzychylnymi opiniami pacjentek. Pani doktor profesjonalnie podeszła do mojego stanu .Skarżyłam się na ból w klatce ,i wykonała wszystkie niezbędne badania aby poprawnie postawić diagnozę tj. ekg, troponinę i podsumowując skierowała na konsultację do ortopedy i rehabilitację.Bardzo miła i dokładna .Polecam .

Niestety, potwierdzam opinie na temat Pani doktor. Nie próbuje przestawić sytuacji zdrowotnej osoby badanej. Używa niezrozumiałych terminów stricte medycznych, aby zdominować pacjenta. Podczas wizyty komunikacja jest minimalna, a pacjent nie jest podmiotowo traktowany. Ma się wrażenie, że się Pani przeszkadza - i że traktuje Pani pacjenta jak osobę głupszą od siebie.

Okropny człowiek i lekarz ! Nie polecam nikomu ! Niemiła, nie interesuje się chorym ! Jak taki człowiek może być lekarzem?

Okropny człowiek i lekarz !
Nie polecam nikomu !
Niemiła, nie interesuje się chorym !
Jak taki człowiek może być lekarzem?

Omijać szerokim łukiem!! Pani podważyła kompetencje innego kardiochirurga mówiąc, że w "błąd wprowadził mnie". Arogancko podchodziła do rozmowy. Parokrotnie obraziła mnie, raz wprost mówiąc, że "chyba z łodzi podwodnej wylazłam". Kompletnie nie interesowały ją moje objawy. Mówiłam jej o sercu, o boleściach mięśnia sercowego, a ona mi o koronawirusie od czapy. Koniec końców nawet leków nie potrafiła wystawić. Jedyne co zrobiła wklepała kwarantannę. Gratuluję podejścia do pacjenta - jak widać nie tylko ja mam takie doświadczenia z Panią

Omijać szerokim łukiem!!

To jest bardzo zły lekarz. Osoba wybitnie nieuprzejma i niekompetentna. Nie była zainteresowana moimi objawami i w sposób arogancki dawała mi odczuć, że nie interesują jej moje problemy zdrowotne. Przestrzegam!!!

Bardzo dobra lekarz - miła, sympatyczna, profesjonalna i szanująca pacjenta. Ma znakomite podejście i słucha chorego. Polecam.