lek. dent. Istvan Tanczos

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Pan doktor proponuje zawsze najdroższą opcję leczenia, a ceny są 2 razy większe niż wszędzie. Uważam że naciąga klientów na pieniądze

Wspanialy i kompetentny stomatolog.Polecam :)

Wspanialy i kompetentny stomatolog.Polecam :)

Wizyta naprawdę na poziomie. Wiem o wszystkim co mnie nurtowało i zdecydowałem się na leczenie. Z tego co widzę i doświadczyłem nie mogłem trafić lepiej. Ja polecam. Świetny fachowiec i super człowiek. Irek

Irek

mojm zdanie lekarz ok ale niestety drogi wizyta od100 ale zawsze jest to ok 150 180 zl

śmieje się z pacjentów za plecami, a usługi b.drogie jak na góre

śmieje się z pacjentów za plecami, a usługi b.drogie jak na góre

szczerze polecam! Pan Doktor jest świetnym specjalistą.

szczerze polecam! Pan Doktor jest świetnym specjalistą.

Jedynym minusem są dosyć wysokie ceny(za usługę?materiał?).Zdecydowanie polecam wszyskim tego stomatologa,u którego od 10 lat leczy sie cała moja rodzina.Edyta

Świętny lekarz, uprzejmy, tłumaczy chorobę, nie drogi, bardzo jestem zadowolona! A oprócz w/w dla mnie było ważne, że Pan Doktor rozmawia w moim języku, nie tylko po polsku. Bardzo gorąco polecam.

Lekarz wykazujący się dużą fachowością oraz profesjonalnym podejściem do problemu. Koszt wizyty wynika z pracochłonnego poprawiania błędów leczenia poprzedniego stomatologa.leczenie zakończone sukcesem.

...profesjonalista... kompleksowa, fachowa obsługa ... tylko terminy dość odległe ... ale zawsze wychodzę zadowolony ... polecam....