lekarz Iwo Sługocki

Neurolog

Zaufałam p.Sługockiemu i zmieniłam leczenie wg jego wskazówek. Skutki uboczne zmieniły moje życie w piekło. Trafiłam do szpitala. Doktor nie odpisywał, nie odbierał telefonu. Po prostu unikał problemu. Gdy skontaktowałam się z innym neurologiem, dowiedziałam się, że połączenie leków przepisane mi przez dr. Sługockiego było tragiczne. Jeśli brałabym te leki jeszcze kilka miesięcy, byłabym bezpłodna. (Dostałam dawkę, której kobieta w moim wieku brać nie powinna)

Taki powinien być każdy lekarz.Dokładnie zbada i nie ważne, że czekahją pacjenci. Ci co czekają, wiedzą po co.

Lekarz bardzo kompetentny, poświęca pacjentowi tyle czasu ile pacjent potrzebuje, uprzejmy, tłumaczy wszystko tak aby pacjent zrozumiał. Po 6 latach choroby epilepsji trafiłam właśnie do dr Sługockiego i dopiero on wprowadził mi takie leczenie, po którym czuje się bardzo dobrze i mogę normalnie funkcjonować. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam mimo, że czasem ciężko o szybki termin. Jest to prawdziwy lekarz z powołania

Leczę się u doktora od wielu lat. Ogromne zaangażowanie i profesjonalizm niezmiernie rzadko spotykany wśród ówczesnych lekarzy. To co dla mnie jest niezmiernie uciążliwe, to fakt, że ma niezliczoną rzeszę pacjentów i przez to bardzo trudno zarejestrować się na wizytę, nawet prywatnie. Ja ze swojej strony jestem niezmiernie wdzięczna za okazaną pomoc, bo dzięki temu funkcjonuję zarówno zawodowo jak też prywatnie na tym życiowym padole:) Pozdrawiam.

Zdecydowanie polecam!!! Fantastyczny, ciepły człowiek. Poza tym dobry w swoim fachu. 100% trafna diagnoza i potem skuteczne leczenie. GORĄCO POLECAM PANA DOKTORA!!!

Pierwszy lekarz który mnie zdiagnozował, reszta nie chciała mi powiedzieć co mi jest badź nie wiedziała. Przepisywali tylko tabletki przeciwbólowe albo skierowanie na rehabilitację...

Byłam u doktora na wizycie w Przychodni. Niestety zawiodłam się. Doktor pomimo wielu pozytywnych opinii okazał się niemiły i arogancki. Co do sposobu leczenia nie mam zdania. Raczej nie poświęcił mi dużo czasu. Być może w prywatnym gabinecie jest inaczej.