lekarz Iwona Aerts

2,9
2,7

Prywatnie jest w miarę ok. Ale przepisala mi strasznie duzo lekow. Co bylo niepotrzebne. Mialam grzybice, ktora trudno mi bylo wyleczyc. Jak przyszlam drugi raz z nawrotami choroby- ale juz z nfz, to Pani stwierdzila ze nie ma czasu i nawet mnie nie zobaczyla. Znowu wypisala trzy lekarstwa! Nastepnie poszlam do innego lekarza ktory poradzil mi inny lek i wszystko skonczylo sie dobrze.

Te wszystkie pozytywne opinie wypisuje chyba rodzina Pani Doktor, albo ona sama...

Dzisiaj byłam u pani doktor i było wspaniale.Pomogła mi z moim problemem i wypisała recepte.Jest uprzejma i delikatna.Polecam ją każdemu kto idzie do ginekologa po raz pierwszy.Mimo droższej wizyty jest tego warte.

Polecam! prowadzila cala moja ciaze urodzil sie zdrowy synus bardzo uprzejma co prawda kosztowne te wizyty ale bylam z niej bardzo zadowolona i napewno przy nastepnej ciazy pojde tez do niej

Polecam!

Zadzwoniłam żeby się zarejestrować, położna powiedziała że jest dużo ludzi ale mam przyjechać "może" mnie przyjmie, pojechała P. Doktor nie miała już żadnego pacjenta przyjmowała do 15 a była godz 14:40 spytała co mi jest jak powiedziałam że boli mnie podbrzusze i mam chyba stan zapalny to odpowiedziała że to nie jest zagrożenie życia i że ona jedzie do domu a ja mam sobie kupić maść w aptece, jak odpowiedziałam że maść mi nie pomoże to stwierdziła, że mam problem... Uważam że tak nie powinno się robić dlatego moja opinia jest negatywna.

Pani Doktor Iwona Aerts jest najlepszym lekarzem jakiego znam; kompetentnym ,znakomiecie wykwalifikowanym. Przeprowadzila moje dwie ciaze oraz kilka zabiegow.Koszta wizyt nie sa wysokie (cena jest niezmienna od lat)koszta wszelkiego rodzaju zabiegow mozna bez problemu omowic z Pania Doktor.Zdrowie jest przeciez bezcenne.Jezeli komus nie odpowiada zawsze moze zmienic lekarza,a nie wypisyc takiego bzdury na tej stronie. Jak najbardziej POLECAM Doktor Iwona Aerts !!!

Jak najbardziej POLECAM Doktor Iwona Aerts !!!

Zdecydowanie nie polecam zbagatelizowała mój problem i stracilam ciążę,było to zdecydowanie jej zaniedbanie ,dziewczyny jeżeli macie możliwość naprawdę wybierzcie innego lekarza

Kilka dni temu byłam na wizycie u tej Pani doktor i powiem szczerze ze była całkiem uprzejma. Zrobiła mi cytologie. Wypisała recepty. Ale za wizytę musiałam zapłacić 150 zł !! co dla mnie jest mnóstwem pieniędzy i za te pieniądze tej pani nie polecam. Telefonicznie poinformowano mnie ze wizyta kosztuje 50 zł a pani doktor chciała 150 zł! Po prostu zdzierstwo.

Bagatelizuje problemy pacjentów. Zrobiła cytologię za 120 zł, a wynik nie wyszedł i za kolejne 120 zł musiałam robić powtórkę. Zgadzam się z przedmówcą, że recepty wciska na siłę! Powiedziałam, że nie chcę już brać antykoncepcji to na siłę chciała mnie zmusić bym jednak dalej brała. Poza tym strasznie drogo jak na spaprane badania, które trzeba powtarzać - chociaż wina była po stronie lekarza. Odradzam!

Poprosiłam o badanie piersi, by sprawdzić czy wszystko jest w porządku i zobaczyć jak fachowo się je wykonuje. W odpowiedzi dostałam ulotkę w której "wszystko" ma być wytłumaczone...Za te pieniądze stanowczo odradzam.