lekarz Iwona Aerts

2,9
2,7

niemiła, wyniosła, niekompetentna...przez panią doktor straciłam macice w wieku 19 lat

Jestem pod wrażeniem, lekarz godny polecenia!

Jestem pod wrażeniem, lekarz godny polecenia!

Nie polecam tej Panie doktor są lepsze lekarze

Nie polecam tej Panie doktor są lepsze lekarze

Trafiłam do niej w trakcie pierwszej ciąży - początkowo wszystko było OK. W 16 tyg. nagle zaczęłam odczuwać skurcze i miałam plamienie, więc od razu pognałam do P. Doktor. Zostałam zbadana - dostałam receptę na no-spę i odesłano mnie do domu twierdząc, że to naczynka pękają i jest OK. Po całej nocy dalszych skurczów wreszcie zdecydowałam się na wizytę na pogotowiu przy szpitalu. Zostałam zbadana przez przez lekarza na oddziale, który stwierdził kilkucentymetrowe rozwarcie oraz rozpoczynające się poronienie, które jego zdanie podczas badania poprzedniego dnia powinno być zauważone. Trafiłam na oddział i ostatecznie wszystko skończyło się dobrze. Gdybym zaufała mojemu lekarzowi dziś nie byłabym mamą cudownej córci.

Nie polecam. Wyszłam uboższa o kasę a bogatsza o niepotrzebną, wciśniętą na siłę receptę i dużo wątpliwości. Lekarstwa zapisuje czy potrzeba, czy nie, bo ma podpisaną umowę z firmą farmaceutyczną na propagowanie ich wyrobów. Oczywiście jest bardzo miła i uprzejma - za taką kasę byłoby dużym nietaktem być gburowatą.

Dr Iwona Aerts prowadzi moją ciążę od samego początku. Jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Polecam!

Bardzo miła i sympatyczna osoba, gorąco polecam!!!

Bardzo miła i sympatyczna osoba, gorąco polecam!!!

polecam!!!prowadzila moja ciaze bez zadnych powiklan

polecam!!!prowadzila moja ciaze bez zadnych powiklan

Niesympatyczna, wyniosła inaczej traktuje pacjenta prywatnie a inaczej publicznie. kompetencje tez nijakie

Bardzo miła i kompetentna osoba, zdecydowanie polecam!!!

Bardzo miła i kompetentna osoba, zdecydowanie polecam!!!