dr Iwona Akielaszek

2,1
2,5
2,2

Wyjątkowo niemiła. Mylna diagnoza, niekulturalne zachowanie, niskie kompetencje zawodowei interpersonalne.

nie trafione diagnozy to pani specjalność. dwie najlepsze: niedobór magnezu = padaczka, zapalenie oskrzeli = zwykłe przeziębienie, a mogłabym wymieniać długo. nie miła, okropnie powolna i apatyczna, nie słucha kompletnie co się do niej mówi. czepia się o wszystko. bardzo chętnie podważa zdanie innych lekarzy. niestety zastępuje innych pediatrów w przychodni więc nie da się uniknąć "przyjemności" kontaktu z nią..

TRAGEDIA najgorszy lekarz na Kościuszki chociaz tam żaden lekarz oprocz doktor Cybulskiej sa do du.....

dramat. najpierw przez długie tygodnie diagnozowała "na oko" nietolerancję laktozy jako kolkę. pare miesięcy później, również bez żadnego badania wywróżyła padakę zdrżenia rąk, wysłała do szpitala, gdzie po badaniu krwi okazało się, że to niedobór magnezu. teraz niezauważyła zapalenia oskrzeli i stwierdziła, że to zwykłe przeziębienie - dopiero inny lekarz po zbadaniu dziecka postawił właściwą diagnozę.. poza brakiem kompetencji dramatyczne i zimne podejście do dzieci, a lekceważące do rodzica.. DRAMAT.

Mój syn od urodzenia jest pod "opieką"Pani Doktor. Nawet gdy zmieniła miejsce pracy , "poszłam za nią" do innej przychodni. Dzięki Pani Dr. moje dziecko dziś można powiedzieć, że jest zdrowe , ponieważ w porę zrobiła odpowiednie wyniki, postawiła diagnozę i skierowała na leczenie. Nadmienię tylko że jest to bardzo rzadka choroba i tym bardziej jestem jej wdzięczna za opieką jaką nas otoczyła w tych ciężkich chwilach , porady , wskazówki . Dla mnie jest najlepszym pediatrą jakiego znam. Dzieciom oddaje serce:)

lekarka nie umie w ogole stawiac diagnozy,wysyla do innych lekarzy, ktorych specjalizacje nie maja zwiazku z choroba, leki przepisuje chyba tylko po to aby cokolwiek przepisac,mimo wielokrotnych wizyt nei umiala postawic diagnozy, neicierpliwila sie, co poskutkowalo zmiana lekarza, ktory po 1 wizycie i calosciowym wywiadzie postawil diagnoze i zaczal leczenie.Zwykle USG wyjasnilo wszystko :) ale ta Pani na to nei wpadla. Najlepszy jest ten wzrok pełen neiwiedzy i wpatrywanie sie w pacjenta, jakby to pacjent mial sam postawic sobie diagnoze. :) smiechu warte.

Lekarka stwierdzila u mojej córki zły wynik moczu i przepisala antybiotyk ktory jak sie dowiedzialam podaje sie na zapalenie pluc. Po 2 dniach okazało sie ze mocz jest ok a dziecko miało 3-dniówke....potem przez kolejne 4 dni musialam podawac zdrowemu dziecku antybiotyk!!! SKNDAL

bardzo kompetentna, miła, uprzejma osoba. Serdecznie polecam

bardzo kompetentna, miła, uprzejma osoba. Serdecznie polecam

Pani Doktor bardzo rzetelna, dokładna i potrafiąca szybko i trafnie postawić diagnozę Polecam - Mama 1,5 rocznego bajtla

Jednym słowem TRAGEDIA, nie polecam nikomu, brak jakiegokolwiek zainteresowania pacjentem.