lekarz Iwona Antkowiak

1,5

Arogancka,nieuprzejma, nie lubiąca ludzi, zero empatii.Nie polecam zdecydowanie.W przypadku nagłego zaniewidzenia nie zgodziła się przyjąć pacjenta poza kolejnością, odmówiła też przyjęcia odpłatnie.Strzeż nas panie Boże przed takimi przedstawicielami służby zdrowia.

Zdecydowanie nie polecam tej lekarki, jej głównym celem jest pozbycie się jak najszybciej pacjenta z gabinetu i zapisanie jak największej liczby nieskutecznych leków Sama lekarka jest bardzo nieuprzejma i patrzy z wyrzutem na pacjenta, który przyszedł w bardziej skomplikowanej sprawie. ODRADZAM

ODRADZAM