lekarz Iwona Banach

Bardzo rzetelna, dokładna, rzeczowa pani doktor. Wykonuje badania niezwykle skrupulatnie, poświęca dużo czasu pacjentowi. Jedynie trochę zbyt oszczędnie tłumaczy chorobę/zalecenia, trzeba samemu się dopytywać, ale to standard u lekarzy, że niewiele mówią. Nie mniej jednak jestem zadowolona z wizyty u dr Banach.

świetny,profesjonalny i wszechstronnie wykształcony lekarz. i jak w poprzednim poście,po moim poleceniu uzdrowiła moja znajoma.leczyła sie u kilku okulistów,a pani doktor wykryła u niej jakiś schorzenie która ma tylko niewielkie odniesienie do okulistyki. polecam pania doktor,bo trzeba byc autentycznym fachowcem by odkryc schorzenie nerek patrzac w oczy.dla mnie niesamowite

Mimo młodego wieku Pani Doktor jest osobą posiadającą imponującą wiedzę. Dzięki zaproponowanym ćwiczeniom zmniejszyła mi się wada wzroku. W związku z powyższym polecałem Tego Lekarza moim znajomym. W przypadku dziecka mojego kolegi rozpoznała rzadką chorobę, tylko pośrednio związana z okulistyką. Dzięki szybkiej i trafnej diagnostyce dziecko żyje. Serdecznie Dziękuję.