lekarz Iwona Baran

Panie z recepcji starają się jak mogę ale pani Iwonie Baran brakuje dobrych manier i uprzejmosci..........

Naprawdę kompetentna osoba, ma podejście do pacjentów

Naprawdę kompetentna osoba, ma podejście do pacjentów

MAM U PANI DOKTOR ZAPISANA CALA RODZINKE WSZYSCY JA CHWALA POTRAFI NIE TYLKO RADZIC JAKO LEKARZ LECZ PODEJSC JAK DO CZLOWIEKA PRYWATNIE OTUCHY DODAJE FAKT ZE KOLEJKI LECZ TO SWIADCZY TYLKO O JEJ PROFESJONALIZMIE WIEDZY I UROKOWI OSOBISTEMU POZDRAWIAMY SERDECZNIE.MAMA I AMELIA

rewelacyjna kabieta. Naprawdę polecam, konkretna, zdecydowana, nie wciska drogich lekarstw (co na te czasy jest bardzo ważne)

jest wspaniala !nigdy jako lekarz mnie nie zawiodla. Cala moja rodzina korzysta z uslug pani doktor Baran. Gdy opiekowalam sie osoba nieuleccalnie chora - ktora nie podlegala opiece Pani doktor - zawsze moglam liczyc na fachowa porade Pani doktor. Jest kompetentna , ma nienaganne maniery z Jej gabinetu napewno nikt nie wyjdzie/przepraszam za okreslenie/ "zdolowany".