Duży profesjonalizm, szeroka wiedza z zakresu medycyny nie tylko z interny. Bardzo dokładna i pogodna, zależy jej by pomóc pacjentowi. Gorąco polecam

Kompetentna ,rzeczowa, z poczuciem humoru.Bardzo dokładnie przeprowadza wywiad ,jeszcze nigdy sie nie spotkałam z lekarzem tak bardzo mocno nastawionego na pacjenta ,wizyta u Pani dr nie trwa 5 minut tylko tyle ile pacjent tego wymaga.Dziki niej juz jestem zdrowa i pełna energi dziewczyna.Szkoda ze juz tak niewielu zostało dobrych lekarzy -z powałania .

Leczę się u Doktor Bochenek od 10 lat i Szczerze Polecam.

Leczę się u Doktor Bochenek od 10 lat i Szczerze Polecam.

Wspaniały lekarz. Nie widzi jedynie swojego "wycinka", ale traktuje pacjenta jak złożoną całość, zwracając przy tym uwagę nie tylko na aspekty fizjologiczne, ale i uwarunkowania psychologiczne. Gorąco polecam każdemu.

Świetny specjalista. bardzo dobry kontakt z pacjentem . pełny profesjonalizm. Szczegółowy przeprowadzony wywiad. Trafnośc w diagnozowaniu i leczeniu. POLECAM

Świetny specialista. gorąco polecam. Chodze do dr Bochenek od kilu lat. Dr Przyjmuje m.in. w Lux medzie. Zawsze ma czas dla pacjenta. Zleca badania, jest dociekliwa, ma swietna fachowa wiedze. mam poczucie, ze jestem pod swietna opieka. Wreszcie czuje sie bezpiecznie.

Jestem zachwycona Panią Doktor, rzadko spotyka sie taką profesjonalistkę

Jestem zachwycona Panią Doktor, rzadko spotyka sie taką profesjonalistkę

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49