lek. dent. Iwona Bystry

Chirurg stomatolog, Protetyk

Bardzo dobra Pani doktor byłam u niej wyrwać ósemkę i dosłownie nawet nie wiem kiedy się jej pozbyła, zagadała mnie dała znieczulenie i wyrwała trwało to jakieś 3 minuty, i żadnych późniejszych komplikacji. W dodatku jest bardzo uprzejma i widać że zna się na swojej pracy ja mam jeszcze 3 ósemki do wyrwania i na pewno nie skorzystam z usług innego lekarza.

Jest w porzo.Szybko,sprawnie i bez stresu (potrafi "zagadać" a w międzyczasie chrup i po korzeniu! Nawet nie spuchłam!Kaska też do zniesienia.)Polecam.

Wspaniały chirurg . Kompetetna , miła i bezbolesna jeśli chodzi o usuwanie zębów. Polecam.

Dentystka pozornie uprzejma do monentu, w którym zadałam pytania o sposób leczenia a zupełnie nieprzyjemna po zapytaniu o cenę usługi, znika natychmiast sztuczny, wyćwiczony uśmiech a pani jest delikatnie mówiąc arogancka, nieprzyjemna i agresywna.Ta dentystka to typowa "męsara" - dużo,zsybko,bylejak. Poprawka po tej pani w Sosnowcu to kolejne pieniądze a przede wszystkim duży ból zupełnie niepotrzebne cierpienie. Nie polecam, wręcz odradzam.

Zdrowy ząb leczony przyszyjkowo na sucho wiertłem, smród spalony, finał zapalenie miazgi i czekam na kolejny etap w innej klinice, prawdopodobnie ząb trzeba zrobić martwym i leczyć kanałowo, jestem w szoku. Doktor miła, pewna siebie przyjęła mnie dodatkowo, i oceniaj tu na sto sposobów. Ja nie polecam. Specjaliści dużej kliniki skrytykowali widok jaki zobaczyli, niewymodelowany, zakryte dziąsło plombą, co od razu zostało usunięte, kwadratowy kształt, deformujący zgryz, na razie ratujemy zęba... brak mi więcej słów, ból już trwa trzeci dzień. :(

Już drugi raz usuwałam u Pani Doktor zęba mądrości i nie poszłabym z tym do nikogo innego, teraz zapisałam się na leczenie, mam nadzieję że będzie tak samo dobrze jak przy wyrywaniu, bardzo miła ma równie miłą pomocnicę, bałam się jak jasna ..... ale bólu nie było nic a nic. Polecam

Bardzo sympatyczna,kompetentna,subtelna i delikatna. Bałem się ale strach gdzieś przepadł.Profesjonalistka.Szczerze polecam.

wie co robi , kocha to co czyni , jest w stanie przekonać Cie do stomatologa .Polecam .

Po usunięciu kamienia cierpiałam niemozliwie!! \szybko, jakby helikopoter wariowal po zębach

Po usunięciu kamienia cierpiałam niemozliwie!!
\szybko, jakby helikopoter wariowal po zębach

Polecam wszystkim, bardzo uprzejma, miła pani doktor. Widać, że zna się na rzeczy :)