lekarz Iwona Chruścicka

Pani Doktor Chruścicka to wyjątkowy lekarz, a przede wszystkim wrażliwy człowiek. Przyjeżdżam z drugiego "końca" Polski, żeby leczyć się u Pani Doktor. Wiem, że lepiej nie mogłam trafić. Jest cierpliwa, życzliwa i empatyczna. Za wszystko dziękuję.

Miałam wykonywaną operację piersi przez panią dr Chruścicką. NIestety muszę przyznać że nie można powiedzieć dobrego słowa o tej pani. Przed operacją nie moglam dowiedziec się niczego o samej operacji, pani doktor nie ma czasu na tlumaczenie pytan pacjentow. po operacji lezalam tylko jeden dzien na oddziale i to w mekach poniewaz pani doktor nie miala czasu zlecic mi lekow przeciwbolowych nawet nie przyszla zapytac jak sie czuje, a pielegniarki rozkladaly rece poniewaz same nie mogly nic podac. dopiero po intgerwencji pielegniarek zainterweniowal inny lekjarz z tego oddzialu ktory zlitowal sie i przepisal mi leki usmierzajace bol. Dzien po operacji otrzymalam tylko wypis od pani doktor bez slowa tlumaczenia co dalej, a spod bandaza wychodzilo pelno dziwnych kabli przez ktore saczyla sie krew do pojemnikow. bylam bardzo przerazona, ale dowiedzialam sie potrzebnych informacji na wlasna reke. nie polecam tej lekarki, brak ludzkiego podejscia do pacjenta, zero informacji o operacji i o tym co dalej.

Pani doktor jest lekarzem godnym polecenia perfekcyjna,kompetentna specjalistka w dziedzinie chirurgii onkologicznej i plastycznej.Z powodu nowotworu piersi dr.Chruscicka przeprowadzila mastektomie z jednoczesna rekonstrukcja piersi w 2etapowym procesie wstawienie ekspandera a potem wymiana na implant.Efekt wspanialy wszystko wyglada fantastycznie .To najlepsza specjalistka w zakresie rekonstrukcji piersi.

Jeżeli rekonstrukcja piersi to tylko u dr Iwony Chruścickiej. Poza wyjątkowym talentem i umiejętnościami jej atutem jest że , uczyła się od najlepszych i przeprowadzała rekonstrukcje z prof. dr hab. n. med. Janusz Jaśkiewiczem- co naprawdę robi różnicę. Dr Iwona Chruścicka amputowała mi obie piersi z powodu obustronnego raka i obie tez zrekonstruowała. Wyglądają perfekcyjnie, efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania a podczas wieloetapowego leczenia nie było żadnych komplikacji. Jestem jej ogromnie wdzięczna tak jak i wiele innych pacjentek. To wspaniały lekarz.