zarozumiala,nieprzyjemna,zostawila korzen po usunieciu zeba,nie polecam!!!

zarozumiala,nieprzyjemna,zostawila korzen po usunieciu zeba,nie polecam!!!

Dr Cieplińską znam od 1996 roku - jak tylko powstał gabinet dentystyczny Primadent, zaczęłam tam chodzić i do dzisiaj chodzę ja, teraz również moje dziecko, kilkoro znajomych i wiem, ze nie zamienię na innego lekarza. Dr Cieplińska jest świetnym fachowcem, potrafi stworzyć w gabinecie miłą atmosferę, wizyta u niej to sama przyjemność. BARDZO gorąco polecam i nadal bede wszystkich moich znajomych zachęcać do wizyt własnie u niej.

Duża kompetencja ,fachowość,duża wiedza medyczna oraz protetyczna polecam serdecznie

Bardzo bardzo dobra Pani stomatolog. trafiłem do niej kilka lat temu i wyleczyła mi zęba, z którym 3 innych stomatologów nie potrafiło sobie poradzić.