lekarz Iwona Czajkowska-Muszyńska

Serdecznie dziękujemy, to dzięki pani doktor nasze dzieci są zdrowe. Dokładne badanie, trafna diagnoza i szczegółowe informacje pozwoliły na szybkie wyleczenie. Polecamy tego lekarza.

Bardzo uprzejma pani doktor, wysłuchała rodziców potem dokładnie zbadała córkę. Dostaliśmy skierowanie do specjalisty. Tam potwierdzono jej diagnozę. Dziś dziecko wraca do domu już wyleczone - po operacji. Dziękujemy i życzymy dużo zdrowia

Dziękujemy i życzymy dużo zdrowia

Dzięki Pani Doktor nasz syn jest zdrowy. Kompetentnie, dokładnie z dużą cierpliwością wysłuchała rodziców, zbadała dziecko i zaleciła leczenie. Bardzo dziękujemy.

Wyrazy podziękowania dla Pani Doktor - dzięki Niej nasza córka szybko wróciła do zdrowia. Pani Doktor poświęciła wiele czasu naszemu dziecku.

Fachowość, zaangażowanie, pełnie oddanie małym pacjentom. Wspaniały doktor, dziękujemy za opiekę nad naszymi córeczkami...

Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor leczy nasze córeczki od lat. Zawsze bardzo dokładnie zbada dziecko, porozmawia z nim i rodzicami. Chętnie i wyczerpująco udziela porad przez telefon nawet w święta czy godzinach wieczornych. Dziękujemy.

Bardzo fajna Pani Doktor. Ma wyjątkowe podejście do dzieci. Polecam wszystkim. Leczę dzieci od wielu lat i jestem bardzo zadowolona. Moi znajomi mi Panią Doktor powierzy7li.

Pania Doktor polecam wszystkim,jest to DOKTOR z powolania a nie dla pieniedzy.Kiedys leczyla moje dzieci dzisiaj leczy moje wnusie,ma niesamowite podejscie do maluszkow.Zaden maly pacjent nie boi sie swojej Pani Doktor a diagnozy zawsze trafne.

Najlepszy lekarz jakiego poznałam!! Polecam każdemu kto szuka kompetentnego pediatry. Spokojnie i rzeczowo tłumaczy wszystko rodzicom, mając jednocześnie świetne podejście do małego pacjenta. Fantastyczny lekarz!!!

Najlepszy lekarz jakiego poznałam!!

Zdecydowanie nie polecam. Poświęca dziecku zbyt mało czasu i ma problem z postawieniem trafnej diagnozy. W najmniejszym stopniu nie pomogła mojemu dziecku. Po wizycie u tej pani i tak musieliśmy wezwać innego lekarza na wizytę domową.