lekarz Iwona Deszkiewicz

2,9

Bardzo odważna p.doktor z ogromną wiedzą. Może i nie należy do ludzi słodzących i do obrzydzenia uprzejmych, ale nie taka jest rola chirurga i lekarza. Mojej rodzinie to bardzo odpowiada w ludziach, że tacy właśnie są. Bardzo konkretna i szczera, zawsze poświęci czas i wyjaśni wszystko w czym jest problem. Lekarz godny polecenia i zaufania.

Lekarz godny polecenia i zaufania.

Świetny lekarz, konkretny i z wyczuciem. Może niezbyt słodki w obejściu, ale kompetentny. Potrafi dla pacjenta przesunąć urlop. Nie, nie po znajomości. Uratowała mi życie i znakomicie się mną opiekowała. Dzięki. I polecam.

Uratowała mi życie i znakomicie się mną opiekowała. Dzięki. I polecam.

Lekarz, którego po swojej wizycie oceniam na 2 w skali 5. Nie spotkałam się tak lekceważącego pacjenta. Oceniam w krótkiej rozmowie może jest niekompetentna do mojej choroby. Czas i mój i Pani lekarz zmarnowany. Nie oceniam jako chirurga bo operacji mi nie robiła. N i e dziwię się że w Polsce jest taka umieralność, bo lekarze traktują pacjentów jako zło konieczne.

Mi nie pomogla tylko zaszkodzila slepa chyba bo nic nie widzi mam polamane palce ale wedlug tej pani nic mi nie jest

Dobrze traktuje pacjenta, poświęca mu czas, wszystko wytłumaczy.

Dobrze traktuje pacjenta, poświęca mu czas, wszystko wytłumaczy.

wielokrotnie korzystałem z pomocy Pani doktor

wielokrotnie korzystałem z pomocy Pani doktor

Pani nie potrafi rozpoznać nawet zakażenia, co skończyło się sepsą.

Pani nie potrafi rozpoznać nawet zakażenia, co skończyło się sepsą.