lekarz Iwona Drożdż-Jabłońska

Nieempatyczna, niekompetentna, arogancka, minęła się z powołaniem. Pani dr Iwona Drożdż – Jabłońska nie wystawiła mi skierowania na szczepienie przeciw tężcowi pomimo, że były ku temu bezwzględne i pilne wskazania. Musiałam jechać do szpitala zakaźnego i zapłacić 255 zł za badanie i szczepienie, które powinno być wykonane nieodpłatnie w przychodni. Lekarze z zakaźnego byli oburzeni, że lekarz rodzinny nie zareagował zgodnie ze sztuką lekarską. Również pani dr Iwona Drożdż – Jabłońska odmówiła mi wystawienia skierowania na badanie kontrolne pomimo, że mam 80 lat, miałam 2 zawały, obecnie mam czwarty nowotwór - raka wątroby i wymagam stałego monitoringu onkologicznego. Potraktowała mnie już dwukrotnie jak intruza zakłócającego Jej spokój w gabinecie i odmówiła mi konkretnej pomocy, której potrzebowałam na "cito". Dziwię się, że pomimo tak wielu negatywnych komentarzy w Internecie jest nadal zatrudniana. Złożę pisemną skargę do Kierownika Przychodni Medicenter oraz do RPP w NFZ.

Bardzo nieprzyjemna , arogancka ,odmówiła badania żony u której po trzech dniach stwierdzono zapalenie płuc . Traktuje pacjentów jak zło konieczne . Zakała tego zawodu nie powinna być lekarzem , pacjenta z zapaleniem płuc nazwała histerykiem. I nie jest to tylko moja opinia . Jej pracodawcy powinni powinni się z takim lekarzem szybko pożegnać bo przynosi im hańbę .

nie powinna być lekarzem , pacjenta z zapaleniem płuc nazwała histerykiem.

Witam Wszystkich , NIE POLECAM pani Doktor bardzo nieprzyjemna wręcz arogancka przyjmuje również w przychodni Jadźwingów na Mokotowie. Pani Dr mam wrażenie że myśli ,iż przychodnia to jej prywatny folwark. Byłam na wizycie u Pani Dr jestem po rehabilitacji kręgosłupa poprosiłam o skierowanie na prześwietlenie i wywołała się burza!!!! kazała mi opuścić pokój twierdząc że to ona tu rządzi i nikt jej nic nie będzie mówić. Napadła wręcz na mnie nie oceniając skali problemu. Nigdy nikt mnie tak nie potraktował jak w/w Pani. Słyszałam od innych pacjentów tej przychodni ,ze ...

Witam Wszystkich ,
NIE POLECAM pani Doktor bardzo nieprzyjemna wręcz arogancka przyjmuje również w przychodni Jadźwingów na Mokotowie. Pani Dr mam wrażenie że myśli ,iż przychodnia to jej prywatny folwark. Byłam na wizycie u Pani Dr jestem po rehabilitacji kręgosłupa poprosiłam o skierowanie na prześwietlenie i wywołała się burza!!!! kazała mi opuścić pokój twierdząc że to ona tu rządzi i nikt jej nic nie będzie mówić. Napadła wręcz na mnie nie oceniając skali problemu. Nigdy nikt mnie tak nie potraktował jak w/w Pani. Słyszałam od innych pacjentów tej przychodni ,ze to u Pani Dr standard . Zachowanie tej Pani jest wręcz karygodne i nie zasługuje na obsługę pacjentów. NIKOMU NIE POLECAM