Iwona Dymek

3,5
3,7
3,3

Bardzo chwalę każda wizytę u Pani Iwony, wyleczyła mi już 7 zębów na przestrzeni 15 lat i wszystkie maja się jak najlepiej pomimo upływu czasu. Mogę pisać więcej ale cytujac kolegę: miód, maliny i orzeszki !

Kiedyś chodziłem do tej Pani i kilka osób z mojej rodziny.Póki placiłam była miła ale jak na fundusz stała się wredna.A wszystkie zęby leczone poprostu od Nowa bolały.I pozotalym osobą z rodziny tez.Mojemu bratu urwane wiertło zakleila w zębie. Nikt już do niej nie chodzi.TRAGEDIA .NIE POLECAM!!!

Świetna dentystka, chodzę do niej chyba z 15 lat i nie zamieniłabym jej na żadną inną. Teraz chodzą do niej ze mną moje dzieci( 7 lat i 4 lata) i też zawsze zadowoleni z jej usług, nigdy nawet nie zapłakali i. zawsze chętnie do niej wracają.

Miła i owszem, ale tym nadrabia nie najlepsze kompetencje. Ząb który wstawiła ta pani, i który kosztował 900zł, wypadł pierwszy raz po paru miesiącach, przyklejony wypadł znowu, i tak wypadł już po raz piąty, a pani doktor tylko mile się uśmiecha, każe przyjść znowu gdy coś się będzie działo, nie polecam

okropność,moje 7-letnie dziecko na pierwszej i zarazem ostatniej u niej wizycie przycisnęła kolanem i na żywca rozwiercała ogromny ubytek w zębie , syn wrzeszczał z bólu a ona na niego ,że jest rozpieszczony a ząb ,musi boleć-skandal, uciekłam do innej bardzo miłej i znieczulającej duże ubytki pani doktor

Nie mam pojęcia jak ta pani studia skończyła. Robiłam u niej 3zeby, z których plomby dawno już wypadły, co więcej jeden z zębów pewnego czasu bardzo bolał, okazało się, że nie jest wyczyszczony. Ząb, który wstawiala wypadł po 2miesiacach. Nie wspominam juz o tym ile pieniędzy wzięła i wszystko robi bez znieczulenia, okropnie bolesne wizyty i nieprzyjemne! Zgadzam się z przedmówcą - te pozytywy chyba sama sobie wystawiła.

Pani doktor jest bardzo miła, a przy tym szalenie dokładna i niezwykle kompetentna, tłumaczy wszystko i służy fachową poradą. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pani doktor, oby więcej takich lekarzy!!!!

Pani Doktor Dymek ma bardzo dobre podejście do dzieci. Mój synek od 4 roku życia od pani Doktor wychodzi uśmiechnięty!

Chodziłem swego czasu. To co zauważyłem to szybkość z jaką zawsze bylem obsługiwany. Ale raz totalnie się zawiodłem. Bolał ząb, promieniowało na boczne. Ostukała zęby i wierciła w złym zębie (nie wiem czy tam była dziura), zalepiła i papa. A ból był coraz gorszy, udałem się do innej a ta osłupiała. Obok był ząb z olbrzymią dziurą, wymagający długotrwałego leczenia kanałowego, widać nie chciała się tym zająć. Przestałem chodzić do niej, nie polecam a te pochlebne opinie to chyba sobie sama wprowadziła bo ludzie jej unikają, mają to samo zdanie. Pozdrawiam i życzę dobrych lekarzy.

Byłam na wizycie kilka tygodni temu i...nie zamienię na żadnego innego stomatologa. Rewelacja!