dr Iwona Dzitko

Psychiatra

Pani dr Iwona Dzitko to wspaniały człowiek i doskonały fachowiec .Lekarz z dużą wiedzą z dziedziny psychiatrii - potrafi postawić właściwą diagnozę . Fachowa opieka i ogromna wiedza Pani Doktor daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i wiarę w wyzdrowienie. Z pełną odpowiedzialnością polecam tego wspaniałego lekarza o wielkim sercu dla chorych.

Pani doktor Iwona Dzitko leczy mnie od około trzech lat. Uważam ją za wspaniałego lekarza psychiatrę. Z tak dobrym lekarzem nigdy się nie spotkałem. Polecam ją każdemu, kto potrzebuje pomocy psychiatrycznej.

Naj lepszy Lekarz pod Słońcem jeżeli na prywatną Wizytę to tylko do Tej Pani doktor Polecam Wszystkim. Przesympatyczna, miła, rzeczowa, Lekarz z prawdziwego powołania a takich lekarzy jak dr. Dzitko poprostu nie ma !! Polecam każdemu kto ma problem. S.Iskra

S.Iskra