REWELACYJNE PODEJŚCIE DO DZIECKA - TO PRZECIEŻ DZIECKO JEST PACJENTEM :) JAK TYLKO MOŻNA STOSUJE INNE METODY (BAŃKI, INHALACJE SOLĄ FIZJOLOGICZNĄ, LECZENIE KLIMATYCZNE ITD)A NIE ANTYBIOTYKI - TO JUŻ OSTATECZNOŚĆ. ZAWSZE MA OGLĄD OGÓLNY NA CHOROBĘ DZIECKA - NIE SZUKA PRZYCZYNY W TYM CO BYŁO 2 DNI TEMU JEŚLI DZIECKO PRZEWLEKLE CHORUJE. ZAWSZE DOKŁADNIE OPISUJE METODYKĘ LECZENIA, PO CO, ILE, I DLACZEGO TAK. NIE ZDARZYŁO MI SIĘ WYJŚĆ Z GABINETU Z JAKIMŚ NIEDOSYTEM INFORMACJI. ZAWSZE MOŻNA SIĘ O COŚ ZAPYTAĆ PANI DOKTOR DORADZI NP. CZY MOŻNA ZAPISAĆ DZIECKO NA DANY TYP ZAJĘĆ DODATKOWYCH I Z CZYM TO SIĘ MOŻE WIĄZAĆ. PANI DOKTOR SAMA TEŻ SUGERUJE RÓŻNE RZECZY SAMA, ZNAJĄC DZIECKO I JEGO SCHORZENIA. CHODZĘ DO GABINETU PUBLICZNEGO. MOJE DZIECKO BARDZO LUBI PANIĄ DOKTOR - A TO PRZECIEŻ NAJWAŻNIEJSZE. SZCZERZE WSZYSTKIM POLECAM, PANIĄ DOKTOR POZDRAWIAM

Znakomity specjalista i lekarz z powołania. Zawsze stawiała moim dzieciom trafne diagnozy. Zanim trafiłam do Pani Iwony, zjeździłam mnóstwo lekarzy i każdy tylko leczył dzieci antybiotykami...żadnemu nie przyszło do głowy, że ciągłe i przewlekłe przeziębienia to efekt uboczny alergii...dopiero Pani Iwona zmieniła metodę leczenia i to z rewelacyjnym skutkiem! Teraz jeden syn jest już pełnoletni, drugi skończył 14 lat i do lekarza chodzimy bardzo sporadycznie...polecam każdej mamie tego lekarza!

Chodzę do Pani doktor od dziecka, obecnie mam 22 lata ( Pani dr to pediatra) ale nie wyobrażam sobie innego lekarza, dlatego poprosiłam p. doktor aby nadal mnie przyjmowała. Jest bardzo kompetentna, taką diagnozę, jaką postawi - wszytsko się sprawdza i nie trzeba nie wiadomo ile się leczyć, jak to bywa niestety u niektóryc lekarzy, którzy nie trafiają. BArdzooo polecam!

jest najlepszym lekarzem lecze dzieci od pietnastu lat u pani doktor zawsze doradzi i wyda najlepsze leczenie jest godna zaufania nawet moja najmlodsza corka martynka lubi do pani jwonki chodzic aq mojego synka wyleczyla z zapalenia pluc 6 tygodniowego jest najlepsza . pacjentka

super kobieta naprawde polecam stawia zawsze dobra diagnoze

super kobieta naprawde polecam stawia zawsze dobra diagnoze

Jeden z najlepszych lekarzy jakich znam; ma świetne podejście do dziecka, jest miła i bardzo kompetentna i rzeczowa. Polecam wszystkim mamom szukającym trafnej diagnozy

Stawia trafne diagnozy, miła, dokładna, można jej powierzyc własne dziecko bez strachu. Polecam !

To najwspanialsza lekarka jaką spatkałam.

To najwspanialsza lekarka jaką spatkałam.

Bardzo polecam tą Pania doktor. Jest osobą konkretną i uprzejmą w pełni wyjaśni i pozwoli zrozumiec nurtujace problemy zdrowotne

Bardzo polecam tą Pania doktor.

Najlepsza Lekarka dla moich dzieci! Polecam z całego serca!

Najlepsza Lekarka dla moich dzieci! Polecam z całego serca!

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Sosnowiec"?

boh.monte casino 46
Smyków