lekarz Iwona Flejszman

Pani Doktor jest miła i ma podejście do dzieci jednak jako lekarki bym jej nie poleciła 1.Córka miała rotavirusa Pani doktor mówiła że mam jej nie szczepic juz bo skoro przechodziła to juz nie bedzie więcej miała i co sie okazalo ze ma nawrót rotavirusa i ze moze miec nie raz a juz za pozno zebym zaszczepiła dziecko . 2.Przez kilka miesiecy kaszlala i miala katarek ciągle przepisywała jej antybiotyki i dopiero po 1 miesiacu okazalo sie ze ma zapalenie oskrzeli tylko dla tego ze do alergologa jest potrzebne prześwietlenie ...

2.Przez kilka miesiecy kaszlala i miala katarek ciągle przepisywała jej antybiotyki i dopiero po 1 miesiacu okazalo sie ze ma zapalenie oskrzeli tylko dla tego ze do alergologa jest potrzebne prześwietlenie klatki piersiowej gdyby nie to to nadal nie bylo by wiadomo ze ma zapalenie oskrzeli .

3. Mała dalej kaszlala i nie chciala jej przepisac do alergologa doopiero po kilku miesiącach jak sama powiedziałam ze chce skierowanie to mi je dała .

Profesjonalny Lekarz .Już Po pierwszej wizycie Pani Doktór znalazła problem u mojego dziecka bo w innej przechodni (NA ŻABIM KRUKU )nie zaóważono poważnego problemu ale dzięki pani Doktór Pokierowała nas do specjalistów i wszystko się dobrze skończyło :) Polecam i MY nadal jesteśmy WIERNI pani Doktor

Naprawde bardzo świetny lekarz !!!!!!!!! Polecam wszyskim

Naprawde bardzo świetny lekarz !!!!!!!!! Polecam wszyskim

Chodziłam jako dziecko do pani doktor i dlatego zapisałam mojego smyka rok temu zaraz po urodzeniu.Bardzo sympatyczna i nienadużywa antybiotyków i nie daje po pięć syropów.Dziecko zdrowieje raz dwa.Polecam gorąco.

Bardo lubie p fleiszman jest konkretna i zna sie na fachu

Bardo lubie p fleiszman jest konkretna i zna sie na fachu