mgr Iwona Gajewska-Jakisz

Seksuolog, Psycholog, Psychoterapeuta

Pani Iwona jest super psychologiem ,pomocnym ,potrafiącym wysłuchac ,wesprzeć ,miła ,uśmiechnięta,byłam z dzieckiem gdzie na synu również wywarła bardzo dobre wrażenie

Pani Iwona jest to osoba bardzo życzliwa , przede wszystkim jest szczera , mila , uczciwa , potrafi człowieka podnieść na duchu , wesprzeć

polecam ta Panią jest ona pełna zaufania , skuteczna pomoc ,życzliwa , mila, stara się pomagać w problemie który nas przerasta i nie mamy siły już walczyć.polecam z całego serca .

to osoba życzliwa , pełna zaufania , miła , wysłucha człowieka jeśli ma się jakiś problem. Polecam Panią Iwonę

to bardzo bobry psycholog. godny polecenia.miła,pełna zaufania. Ta kobieta poprostu pomaga ludziom od serca a nie tak jak inni "od laski swojej".polecam

Moim zdaniem p.Iwona jest bardzo dobrym psychologiem,potrafi pomuc człowiekowi i stara się aby życie i problemy były łatwiejsze.Ona ma czasem gorsze dni i może być nie mila ale musicie ja zrozumieć każdy ma prawo do złego dnia. Naprawdę polecam Panią Iwonę.

Pani Jakisz jest wspaniałym psychologiem . Chodzę do niej często do ośrodka zdrowia w Woli, ona jest osoba która zasługuje na podziw, stara się pomagać ludziom jak tylko może.Bardzo ja lubię i szczerze polecam z całego serca. Pozdrawia Natala

P. Jakisz jest naprawdę dobra.!!! Codziła do niej co Piątek..i szczerze mówiąc, nie było źle.! może nie które odpowiedzi miała nie trafione, ale ogólnie było OK. irytujące u niej, natomiast jest to, że odrazu ocenia człowieka. Twierdzi, że wie jaki jest, co czuje i myśli. Może i jest dobrym psychologiem, Seksuologiem itp... ale to mnie zirytowało.!! :/.. trudno, już nie chodzę do tej szkoły, ale będę ją odwiedzać :)))

Bardzo dobry psychoterapeuta. Bardzo polecam Panią Jakisz

Bardzo dobry psychoterapeuta. Bardzo polecam Panią Jakisz

bardzo polecam ta pania poniewaz bardzo mi pomogla i nie tylko mi.zyczliwa,mila,sympatyczna,bardzo duzo czasu poswieca na leczenie.sami sie przekonacie.moim zdaniem pani Jakisz zasluguje na podziw.Polecam.