lekarz Iwona Golach-Noworyta

Neurolog

Super lekarz ... Leczy najlepiej jak umie .. Polecam wszystkim .... Profesjonalne na 100 %. ..Krystian k

Bardzo dobry lekarz 10 lat się leczyłem i to nie był czas stracony zostałem podleczony i jest ok .. polecam wszystkim

Skuteczne leczenie bólu , który promieniował od pleców ,przez bark aż do dłoni lewej reki; bo wizycie na pogotowiu , gdzie wstępnie zdiagnozowano dość rzadki przypadek choroby neurologicznej; wystarczyły 2 sesje akupunktury , zalecenia dietetyczne - w rozpoznaniu Pani doktor - przyczyną były przewlekłe stany zapalne; otrzymałem także suplementy ziołowe- przeciw zapalne. Bóle minęły bezpowrotnie. Pani doktor robi szeroki wywiad i pochodzi holistycznie, co ja uważam za duży atut; mimo obciążenia poświęca tyle czasu ile potrzeba.

Podejście do pacjenta, delikatnie mówiąc, pozostawiające wiele do życzenia, na początku pani doktor spóźniła się na umówioną wizytę - o godzinie 9.30, na którą była umówiona wizyta, pani doktor dopiero otwiera przychodnię, mówi żebym czekał w poczekalni a sama dopiero przygotowuje się do pracy. 15 minut później zaprasza mnie do gabinetu i rozpoczyna wywiad. Podczas tego wywiadu odbiera kilka telefonów od innych pacjentów, umawia ich na wizyty, przegląda terminarz, prowadzi rozmowy z nimi - wydawałoby się, że ten czas miała poświęcić mojej osobie, bo za to jej płacę, ale widać ma inne spojrzenie na ten temat.
Po wywiadzie zaprosiła mnie na kozetkę i rozpoczęła akupunkturę, po tym jak wbiła mi kilka igieł ktoś zadzwonił na domofon - pani doktor wyszła z gabinetu żeby otworzyć drzwi i na korytarzu ucięła sobie kolejną 5-cio minutową pogawędkę, po czym wróciła i wbiła mi resztę igieł. Na miejscu oprócz pani doktor nie było nikogo innego z personelu, nie wiem czy pani doktor ma taki patent na oszczędności ale umawianiem pacjentów i otwieraniem drzwi powinien się zająć ktoś inny.
Diagnoza to oczywiście nietolerancja na nabiał, problemy z wątrobą i zatrucie organizmu.
Na koniec (o 10.30) usłyszałem "nie przeciągajmy już bo i tak poświęciłam panu całą godzinę" - widać spóźnienie pani doktor i jej rozmowy telefoniczne były wkalkulowane w moją wizytę.
Generalnie odradzam wizytę o tej pani.

Pani doktor jest wspaniała, mądra, empatyczna, pomocna. Ma dużą wiedzę i traktuje pacjenta jak kogoś ważnego, a nie jak klienta. Mam doświadczenie z wieloma lekarzami i często po wizytach u nich (bardzo krótkich) byłam załamana brakiem zainteresowania. Pani doktor zawsze jest skupiona i sympatyczna, daje poczucie bezpieczeństwa. To że łączy różne metody leczenia to jest największym darem, bo gwarantuje prawdziwą pomoc.

Ponowię wołanie z wczesniejszej opinii ....Ludzie, opamiętajcie się!!! Pomijając całe mnóstwo FAKTÓW, które świadczą o fatalnie postawionej tzw. diagnozie pani Szamanki (trudno nazwać diagnozą coś, co nie było poprzedzone ŻADNYMI badaniami, a lekarzem, kogoś, kto nie leczy, tylko usiłuje uzdrawiać), nawet rozmawiając w czasie już drugiej wizyty "gołym okiem" widać jak pani plącze się w zeznaniach i generalnie "pracuje", żeby nabijać kieszeń sobie i swoim psiapsiółkom ze sklepu zielarskiego na Tysiącleciu i gabinetu biorezonansu. Założę się, że 3/4 pacjentów uzdrawia z pasożytów i zatruć organizmu. A ludzie się ekscytują, że ma "podejście holistyczne". A ten jej tekst, że nikt tak nie bada jak ona i żeby "nikomu nie mówić" to już woła o pomstę do nieba i do Izby Lekarskiej!!! Ja się zastanawiam co ona by zrobiła, jakby ktoś trafił do niej z Parkinsonem, czy nie daj Boże stwardnieniem zanikowym. Na szczęście ludzie z ciężkimi schorzeniami starają się dotrzeć do dobrych specjalistów.... I taka pani dzięki temu może sobie siedzieć, wmawiać ludziom, że mają nie jeść nabiału i gotowych dań, oczyszczać organizm i to ich uzdrowi.... Z polineuropatii??? Wątpię.
A teraz fakty. Pani Szamanka odkryła w cudowny sposób, że mam tasiemca i nietolerancję nabiału (ciekawe ile osób to usłyszało). ABSOLUTNIE NABIAŁ MNIE ZABIJE!!! Tymczasem odrobaczyłam się i zignorowałam dalsze zalecenia.... bo bym się przekręciła od tego oczyszczania.
Po miesiącach chodzenia po specjalistach, w tym kilku neurologów, okazuje się, że mam ciężką chorobę - twardzinę układową i prawdopodobnie polineuropatię związaną z tą chorobą. NIE ZDIAGNOZOWAŁA TEGO PANI SZAMANKA. Nawet nie próbowała. Chodziłam do kilku neurologów. Zaden z nich nie leczył mnie bez wykonania badań.... i do tego z tasiemca, który w żadnych badaniach LABORATORYJNYCH, które zrobiłam, nie został wykryty.
Zauważcie pewną prawidłowość. Wielu z Was Pani mówi o problemach z przewodem pokarmowym, wątrobą i zatruwaniu organizmu. Tak leczy neurolog??? Opamiętajcie się. Jesli ktoś twierdzi, że pani jest świetna, niech mi napisze jaką chorobę NEUROLOGICZNĄ zdiagnozowała i leczy z zadowalającymi efektami.
Ciekawa jestem ilu pacjentów pani usmierciła, bądź ilu z nich walczy z niepełnosprawnością. Choroby neurologiczne to bardzo trudne i poważne choroby. Taki lekarz powinien mieć zakaz prowadzenia praktyki.

Polecam.profesjonalne podejście do pacjenta.Pani doktor leczy skutki i co najważniejsze usuwa przyczyny choroby.Przyczyny choroby neurologicznej najczęściej są daleko poza neurologiczne.Gdyby inni lekarze podchodzili do swojej pracy tak jak Pani doktor to NFZ zaoszczędził by dużo kasy.Wywiad z pacjentem ukierunkowany o informacje nie istotne z punktu widzenia pacjenta ale ważne do postawienia diagnozy o przyczynie choroby. Szczerze polecam. { wszystkie gwiazdki na 5}

Szczerze polecam. { wszystkie gwiazdki na 5}

Ludzie opamiętajcie się... Trafiłem do p doktor w czerwcu 2006 roku z dużymi bólami w lewym boku promieniującymi do pleców i kręgosłupa, z pogłębioną diagnostyką gastrologiczną, urologiczną, TK, po usunięciu woreczka żółciowego, po półrocznych badaniach i poszukiwaniach przyczyn dolegliwości. Dolegliwości neurologiczne i kręgosłup to był kolejny kierunek i kolejne podejrzenie. Kilka puknięć po kręgosłupie, spojrzenie w wyniki dotychczasowych badań, ugniatanie jamy brzusznej " złotymi rękami" pani doktor i diagnoza, PZT, czyli przewlekłe zapalenia trzustki. PANI DOKTOR, A WYSTARCZYŁO SPOJRZEĆ NA ZDJĘCIA TK Z MARCA, TAM JUŻ BYŁO WSZYSTKO WIDAĆ, WYSTARCZYŁO POGŁĘBIĆ DIAGNOSTYKĘ POPRZEZ ZLECENIE REZONANSU.
Rozpoczęły się miesiące leczenia liściem oliwnym, smoczą krwią, miedzianymi garnkami, sodą oczyszczoną, leczenia antybiotykami nie potwierdzonych badaniami krwi zakażeń i bakterii, wbijanie igieł, nie doczekałem się tylko pijawek... Ludzie opamiętajcie się... Ja dałem się totalnie omamić. FAKTY, ROZLEGŁY NOWOTWÓR KRĘGOSŁUPA, PARALIŻ CIAŁA OD PASA W DÓŁ, ODMOWA PRZEZ NFZ DALSZEGO LECZENIA W ZWIĄZKU ZE ZŁYM STANEM ZDROWIA PACJENTA (CZYTAJ DOPROWADZENIEM SIĘ DO TAK ZŁEGO STANU ZDROWIA, PACJENT NIE ROKUJE)… LEŻĘ I CZEKAM NA ŚMIERĆ.
Czy p. doktor uratowałaby mi życie tego nie wiem. Wiem, że mogłem zejść ze stołu operacyjnego na własnych nogach, wiem, że mogłem podjąć dalsze leczenie, wiem, że rozpocząłbym leczenie na innym etapie choroby, wiem, że miałbym nadzieję. Teraz jej nie mam, leżę, walczę z bólem i czekam...

Lekarz godny polecenia, leczy kompleksowo, skutecznie, poświęca dużo czasu pacjentowi,znakomita wiedza !

Dla mnie jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia,dla pani doktor ważny jest człowiek i jego zdrowie przde wszystkim.Serdecznie polecam.A przy okazji żałuję że jest tak mało takich dobrych lekarzy jak neurolog Iwona Golach Noworyta .Pozdrawiam. Wiesława.