lekarz Iwona Górska

Dr Górska jest najlepszym lekarzem! Leczy całą moją rodzinę od ponad 20 lat (Jest jak członek naszej rodziny). Świetne podejście, ogromna wiedza. Mamy do niej ogromne zaufanie, pomocna zawsze w każdej chwili.

Świetny lekarz z powołania. Od lat u Pani dr z całą rodziną. Zawsze miło, rzeczowo i co najważniejsze ogromna wiedza medyczna.

Nie polecam. Umówiłam się na teleporadę z poważnym obrzękiem na piersi. Doktor Górska zleciła mi wykonanie USG piersi i umówienie się na wizytę kontrolną już z wynikami. Odmówiła mi wystawienia skierowania, tłumacząc że USG piersi jest odpłatne nieważne czy ze skierowaniem, czy bez. Nigdy wcześniej nie robiąc żadnego USG, nie wiedziałam jakie są realia. Oczywiście po wizycie okazało się, że badanie piersi jest możliwe na NFZ a skierowanie może tylko pomóc innemu lekarzowi w postawieniu diagnozy po wykonaniu USG. Jestem zawiedziona brakiem profesjonalizmu i rzetelności. Na pewno zmienię lekarza prowadzącego oraz przychodnię.

Od lat najlepsza! Mamy wielkie szczęście, ze taki lekarz o takiej wiedzy i takim podejściu leczy i przyjmuje!

Niesamowicie empatyczna, ciepła, a przede wszystkim kochająca dzieci i ludzi, bardzo mądra Pani doktor. Zawsze pomoże, nigdy nie odeśle z kwitkiem. Ogromna wiedza, doświadczenie, polecam najlepszy pediatra pod słońcem!

Lekarz z powołania. Wspaniały człowiek i specjalista. Od lat leczy całą naszą rodzinę, a zaczęło się od dzieci. Potrafi bardzo dobrze postawić diagnozę. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Oby więcej takich specjalistów.

Od lat leczymy się u Pani doktor, to jest idealny przykład lekarza z powołania. Wiedza, podejście i niezwykłe wyczucie. Uwielbiamy i polecamy mimo, że do Pani Doktor nie tak łatwo sie już dostac.

Nie polecam!!! Zmieniamy lekarza. P.Dr Gorska leczyla corke na astme, mimo ze w tym kierunku nie miala nigdy zleconych badan zadnych, poza testami skornymi które nic nie wykazywaly,oczywiscie prywatnie tez byly zlecone. Bez numerka nie ma nawet szans aby sie dostac do dr.Gorskiej. Nie ma, ze dziecko cierpi, ze ma atak dusznosci, ze skora swedzi,jest goraczka,odeslani zostalismy na nastepny dzien,gdzie tez numerka nie zdarzylismy wyjac.Udalo sie trzeciego dnia z numerkiem. Wizyta trwala 5 min. Nie dostalismy zadnych masci, lekow, nic... Jedynie skierowanie do dermatologa gdzie na wizyte czekac bysmy musieli ponad pol roku!!! Na goraczke Dr.powiedziala "kupcie sobie cos przeciw goraczkowego" bez recepty wyszlismy zadnej. I po co bylo trzy dni walczyc o ten numerek, jak i tak prywatnie musielismy isc po leki do dermatologa. Spychologia!!! Robienie na zlosc.Tyle ze nie mi a dziecku,bo ono wymagalo natychmiastowej pomocy. Nie polecam!!!!

Moja ukochana pani doktor, najlepsza w Legionowie, leczymy się u niej od 13 lat. Jest wspaniałym lekarzem i cudownym człowiekiem.

Korzystałem z usług kilku pediatrów w Legionowie, ale dr Górska ma opinię najlepszego w tym regionie i nie jest to jedynie moja opinia.