lekarz Iwona Gromek

Neurolog dziecięcy

1,4
1,8
2,2

Pani doktor wykryła u nas dokladnie to samo co ponizej wzmozone napiecie miesniowe. Bylismy u innej pani neurolog i oczywiscie wykluczyla napiecie. Nie polecam!

Kurcze żałuje że nie spojrzałam na te opinie wcześniej. Byliśmy na konsultacji u Pani Doktor i mam identyczne odczucia jak moi poprzednicy i oczywiście u dziecka wykryła dokładnie te same wady o których inni tu napisali - napięcie mięśniowe lekkie wygięcie w bok no i odchylanie główki do tyłu. Zleciła usg główki i rehabilitację - oczywiście u nich w klinice no i wizytę kontrolną. Bo niby jest "wszystko dobrze ale nie zaszkodzi na zapas się tym zająć". Powyższe wpisy utwierdziły mnie że to zwykłe naciągactwo

nie polecam!!! wykryla u mojego dziecka napiecie miesniowe i skierowala na bolesna rehabilitacje, po konsultacji z innymi lekarzami okazalo sie ze wogole nie ma potrzeby dziecka rehabilitowac

Pani doktor stwierdziła u mojego dziecka napięcie mięśniowe, asymetrie ciała i silne odgięcie główki do tyłu. Oczywiście zaleciła natychmiastową rehabilitację u siebie w klinice. Skonsultowałam tę diagnozę z innym lekarzem i tak jak wyżej koleżanka napisała lekarz mnie wyśmiał.Absolutnie nie zauważył żadnego napięcia itp.Dodam że lekarz z którym konsultowałam diagnozę Pani Gromek to lekarz który posiada 30-letnie doświadczenie pracy z dziećmi. Tak więc zdecydowanie nie polecam tego lekarza!

Tak więc zdecydowanie nie polecam tego lekarza!

nie polecam tego lekarza!!!!!!!!!!!!!! Na potwierdzenie faktu braku fachowości powiem np. że mój pediatra śmiał się z nas gdyż pani doktor stwierdziła napięcie mięśniowe, którego moje dziecko nie ma. Opinię taką otrzymałam od innego neurologa. Poza tym nie jest zbyt tania.