lekarz Iwona Hankus

3,7
3,9
3,9

33 tydzień ciąży i Pani doktor przyjęła mnie z otwartymi ramionami choć do niej nigdy nie chodziłam. Chciałam usg gdyż następne miałam mieć dopiero w terminie porodu. Zrobiła mi usg 2d i czasami włączała 3d, zrobila kilkanaście zdjęć i nagrała mi płytę z całego usg to cudowna pamiątka której bym nie miała od lekarza z przychodni. Pani doktor to ANIOŁ wszystko powiedziała,opisała,doradziła,pocieszyła. Jak dla mnie to jest doktor z powołaniem. Każdy ma lepszy i gorszy dzień w pracy,nawet zwykły pracownik. I będę rodzić u niej w krk a nie w Wadowicach.

Lekarz godny polecenia. Jedyny minus to czekanie bardzo długie na wizytę. Bardzo miła i dokładnie tłumaczy co widać na USG. Polecam Panią Hankus

POLECAM!!! Pani Dr Hankus jest zawsze uprzejma . prowadziła moje dwie ciąże i jestem naprawdę zadowolona , zawsze odpowie na wszelkie nie jasności , da skierowanie na wszelkie potrzebne badania- co nie każdy lekarz daje. Jest godna polecenia w 100%.

A wiec nie polecam tej Pani doktor. Badanie cale cytologiczne + usg okolo 15 minut wiec szybko zbyt szybko uwazam.. Wyadaje sie mila ale praktycznie ne sluchala co do niej mowie. Nie poswiecila mi wiele czasu na rozmowe... Po wynikach cytolgii nawet nie chciala ich omowic. Mimo ze mialam na cytologi zapalenie,polozna kazala mi kupic cos na odbudowanie flory bakteryjnej pochwy pani doktor nawet nie raczyla mnie przyjac i powiedziec co powinnam z tym zapaleniem zrobic czym leczyc... miala mi zmienic tabletki na inne poniewaz mialam duzo efektow ubocznych a po wynikach cytologii nie przyjela mne zeby te wyniki omowic wiec nie zmienila mi tabletek bo nawet mnie nie przyjela chyba byla zbyt zajeta heh... . Zatem to byla moja pierwsza i ostatnia wizyta u tej Pani......

Chodziłam do Pani doktor prawie całą ciążę. Nei zauważyłam nadżerki, nie zauważyła zakażenia bakteryjnego pochwy. Na szczęście postanowiłam pod koniec iść do innego lekarza i skończyło się na powikłaniach po porodzie tylko u mnie, nie u dziecka... Czeka się 1,5h na swoją kolej, a cena mocno przesadzona.

Czeka się 1,5h na swoją kolej, a cena mocno przesadzona.

Byłam u Pani Hancus pierwszy raz. Czekałam w kolejce prawie 1,5 h mimo tego iż byłam umówiona na daną godzinę. Pani Iwonka jest bardzo miła, ale faktycznie dużo nie mówi, zrobiła mi USG i cytologię i to wyniosło mnie to 200zł..;/

NAJLEPSZA LEKARKA U KTÓREJ BYŁAM DO TEJ PORY

NAJLEPSZA LEKARKA U KTÓREJ BYŁAM DO TEJ PORY

Nie powiem złego słowa na p.Hankus. Miałam kilku innych ginekologów,którzy naprawdę podchodzili do pacjentek obojętnie,traktując je jak żywe złotówki. Od pierwszych tygodni moją ciążę prowadzi właśnie p.Iwona i nigdy nie było sytuacji,w której nie odpowiedziałaby na moje pytanie bądź była nieuprzejma lub obojętna. Jedynym minusem jest długie czekanie w kolejce,jednak sądzę,że warto.

Nie powiem złego słowa na p.Hankus.

Jedynym minusem jest długie czekanie w kolejce,jednak sądzę,że warto.

Jestem bardzo zadowolona z Pani doktor Iwony jest kompetentna, uprzejma, prowadziła moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona - POLECAM!

Bardzo sympatyczna, chodziłam do wielu lekarzy a żaden nie pomógł mi tak jak p.Hankus dzięki niej zaszłam w ciąże i miejmy nadzieje ze wszystko będzie dobrze.