lekarz Iwona Hankus

Bardzo sympatyczna, chodziłam do wielu lekarzy a żaden nie pomógł mi tak jak p.Hankus dzięki niej zaszłam w ciąże i miejmy nadzieje ze wszystko będzie dobrze.

A wiec nie polecam tej Pani doktor. Badanie cale cytologiczne + usg okolo 15 minut wiec szybko zbyt szybko uwazam.. Wyadaje sie mila ale praktycznie ne sluchala co do niej mowie. Nie poswiecila mi wiele czasu na rozmowe... Po wynikach cytolgii nawet nie chciala ich omowic. Mimo ze mialam na cytologi zapalenie,polozna kazala mi kupic cos na odbudowanie flory bakteryjnej pochwy pani doktor nawet nie raczyla mnie przyjac i powiedziec co powinnam z tym zapaleniem zrobic czym leczyc... miala mi zmienic tabletki na inne poniewaz mialam duzo efektow ubocznych a po wynikach cytologii nie przyjela mne zeby te wyniki omowic wiec nie zmienila mi tabletek bo nawet mnie nie przyjela chyba byla zbyt zajeta heh... . Zatem to byla moja pierwsza i ostatnia wizyta u tej Pani......

Polecam panią doktór, bardzo miła i kompetentna osoba. To była moja pierwsza wizyta u niej i jestem z niej bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam!!!

Nie powiem złego słowa na p.Hankus. Miałam kilku innych ginekologów,którzy naprawdę podchodzili do pacjentek obojętnie,traktując je jak żywe złotówki. Od pierwszych tygodni moją ciążę prowadzi właśnie p.Iwona i nigdy nie było sytuacji,w której nie odpowiedziałaby na moje pytanie bądź była nieuprzejma lub obojętna. Jedynym minusem jest długie czekanie w kolejce,jednak sądzę,że warto.

Nie powiem złego słowa na p.Hankus.

Jedynym minusem jest długie czekanie w kolejce,jednak sądzę,że warto.

Bardzo dobry lekarz! Profesjonalistka. Pani doktor bardzo mi pomogła.

Bardzo dobry lekarz! Profesjonalistka. Pani doktor bardzo mi pomogła.

Sztucznie podchodzi do pacjentek, niby kontaktowa osoba ale nie wzbudzala mojego zaufania na wizytach. Nie zdecydowalabym sie na nia kolejny raz.

DR HANKUS PROWADZIŁA MOJE 2 CIĄŻE JESTEM ZADOWOLONA 100%,OSOBA GODNA POLECENIA.POZDRAWIAM SERDECZNIE PANIĄ DOKTOR!

Nie kompetentny lekarz,traktuje pacjentki obojętnie.

Nie kompetentny lekarz,traktuje pacjentki obojętnie.

Lekarz godny zaufania, nie znam lepszego lekarza w Wadowicach. Jestem bardzo zadowolona z wizyt i z prowadzenia ciąży przez Panią doktor Iwonę.

Bardzo miła,kompetentna i godna zaufania.Posiada w gabinecie aparat4D.Bardzo delikatna,można o wszystko zapytać.Chodzę do Niej już z trzecią ciąża i nigdy mnie nie zawiodła.