lek. dent. Iwona Hermanowska

Byłem pacjentem pani dr Hermanowskiej.I jestem bardzo zadowolony z leczenia.Trafiłem do gabinetu z bólem i przyjęto mnie pomimo kolejki pacjentów .Pytając w innych gabinetach proponowano mi wizytę najwcześniej na drugi dzień.Byłem zdecydowany na wyrwanie zęba.Natomiast pani doktor stwierdziła ze jeżeli ząb da się wyleczyc to go trzeba leczyc i wyrwanie zęba to ostatecznośc.I za to cenię dr Hermanowską.Byłem pewien że boli mnie ząb górny ( tak promieniował ból) a pani dr wyjaśniła mi że mogę się mylic i wytłumaczyła mi jak jest i może byc z bólami zębów i leczeniem ...

Byłem pacjentem pani dr Hermanowskiej.I jestem bardzo zadowolony
z leczenia.Trafiłem do gabinetu z bólem i przyjęto mnie pomimo kolejki pacjentów .Pytając w innych gabinetach proponowano mi wizytę najwcześniej na drugi dzień.Byłem zdecydowany na wyrwanie zęba.Natomiast pani doktor stwierdziła ze jeżeli ząb da się wyleczyc to go trzeba leczyc i wyrwanie zęba to ostatecznośc.I za to cenię dr Hermanowską.Byłem pewien że boli mnie ząb górny ( tak promieniował ból) a pani dr wyjaśniła mi że mogę się mylic i wytłumaczyła mi jak jest i może byc z bólami zębów i leczeniem ich.Okazało się, że boli mnie ząb na dole- piątka.Z leczenia jestem bardzo zadowolony.Leczenie kanałowe + plomba biała. Przed leczeniem wytłumaczono mi wszystko jak się odbędzie. Atmosfera bardzo miła.Fachowośc na wysokim poziomie.Polecam gabinet a dokładnie panią dr Hermanowską i jej pracowników bo gabinet zależy od ludzi tam pracujących.

Lekarz godny polecenia, super opieka miłe podejście, fachowość, wzorowy stomatolog. Od kilku lat opiekuje się uśmiechem moim i mojej rodziny.

Jestem pacjentem Doktor Hermanowskiej.Stwierdzam, że jest bardzo dobrym lekarzem ma duże doświadczenie zawodowe, dobre podejście do pacjenta.Nie zgadzam się z ostatnimi opiniami.Miałem usuniętą osemkę.Jestem zadowolony z dobrej fachowej obsługi.Polecam w gabinecie panuje przyjazna atmosfera

Jestem zachwycona podejściem Pani doktor do pacjenta, delikatnością i profesjonalizmem. Dodatkowo koszt leczenia jest przystępny. Polecam!!!!

Idealna pani stomatolog, lepszej nie ma!

Idealna pani stomatolog, lepszej nie ma!

jestem mile zaskoczona podejściem z jakim mnie potraktowano i mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim!

Zdecydowanie nie polecam.Kompletny brak kompetencji przy leczeniu kanałowym zęba.Kosztowało mnie to dużo pieniędzy , a bólu nikt mi nie odbierze.Zdecydowanie nie polecam. Takim lekarzom powinni nodbierać prawo wykonywania zawodu- zęby nie włosy nie odrosną.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Wejherowo"?

lek. dent.
Joanna Urban