Pani Iwona Holcman . To świetny lekarz o dużej wiedzy. Miła ciepła i życzliwa. To Pani Iwona dała mi nadzieję na to ze jeszcze zostane mamą,pomimo poważnych problemów zdrowotnych. Bez zastanowienia zmieniam mojego dotychczasowego lekarza do którego chodziłam ponad 10 lat.Na Panią Holcman.Oby więcej takich lekarzy w Bieszczadach!

Polecam Panią Iwonę jak najbardziej! Pani ginekolog jest przesympatyczna, empatyczna, bardzo delikatna i taktowna.Była w stanie odpowiedzieć na każde moje pytania, a także szczegółowo opisać przyczynę mojego schorzenia.Najlepsza lekarka jaką do tej pory poznałam, cierpliwa i profesjonalnie podchodząca do badania oraz swojego zawodu. Lekarz z powołania. Jeszcze raz polecam i dziękuję!B.Kalinowska

Super lekarz, miła, kompetentna, 9życzliwa, rzeczowa.Dostalam silnego krwotoku podczas pobytu w Bieszczadach.Nie jestem łatwym przypadkiem"ginekologicznym", wiec jechałam w nocy do szpitala z duszą na ramieniu. A tu,pełen profesjonalizm,zrozumienie i duza wiedza ! Pozdrawiam i dziękuję za pomoc. Pacjentka z Lublina

Miałam przyjemność poznać panią doktor w sobotę. Przebywałam na urlopie w Polańczyku, dostałam silnego krwawienia. Pojechałam do szpitala do Leska. Pani doktor mną się odpowiednio zajęła. Świetne podejście do pacjenta, bardzo miła i uprzejma kobieta. Dodatkowo widać, że zna się na tym co robi. Przebadała mnie, wykonała usg. Nie musiałam długo czekać w ciągu niecałej godziny wyszłam ze szpitala. Polecam jak najbardziej :)

Fantastyczny lekarz z powołania. Jest najwspanialszym człowiekiem jakiego znam, jest świetną specjalistką z rewelacyjnym profesjonalnym podejściem do swojego zawodu. Super pani doktor. Najważniejsze jest dla niej zdrowie pacjenta. Ma niesamowite podejście do pacjenta- zawsze uśmiechnięta, odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco i zawsze ma czas dla pacjenta, ma też ogromną wiedzę. Ja nie znam lepszego ginekologa więc gorąco polecam Panią doktor Iwonę. Więcej takich lekarzy!!!.

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Bardzo mi pomogła swoją fachowoscia i empatia.Wizyty u pani Iwony przebiegają w milej atmosferze i nigdy nie odmówiła mi pomocy.Ma dużą wiedzę. Polecam

Panią Doktor spotkałam w bardzo ciężkim momencie mojego życia.....to od Niej usłyszałam,że mojemu Aniołkowi nie bije serduszko.....jednocześnie Jej wiedza medyczna,profesjonalizm i cudowna osobowość sprawiły,że wspomnienia mniej bolą.Lekarz z powołania.Wspaniała osoba.

Lekarz z powołania to określenie za skromne dla dr.Iwony,potwierdza to ilość pacjentek siedziązych przed jej gabinetem.Jeśli chodzi o mnie prowadziła moją ciążę z powodzeniem i niesamowitym kobiecym wyczuciem-za to ogromnie ją cenię.Poza tym po porodzie sama się zaineresowała jak moje samopoczucie-nie każdego lekarza stać na taki niby-mały gest w formie krótkiej rozmowy telefonicznej a ile znaczy.Polecam gorąco

Oby takich lekarzy było więcej.Empatia ,rzetelność i bardzo dobry kontakt z pacjentem ,czego wiekszosc lekarzy nie posiada.

Wspaniała Pani doktor z powołania, miła, empatyczna, a przede wszystkim z profesjonalnym i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Polecam bardzo gorąco każdemu.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Lesko"?

Iwona Hlcman

Grażyna Komnata-Gajda

Lekarz medycyny pracy
Piłsudskiego 6
38-600 Lesko
Ujastek sp. z o.o. sp. komandytowa
ulica Ujastek 3
PRZYCHODNIA ZDROWIA RODZINY im. Św. Jadwigi K.P