lekarz Iwona Holcman

Ginekolog, Ginekolog położnik

Podejście do pacjentki, poświęcony czas, sposób w jaki Pani Doktor przekazuje swoje zalecenia - wszystko na wysokim poziomie. Empatia i uśmiech budzą zaufanie do lekarza. Pani Doktor godna polecenia.

Empatia i uśmiech budzą zaufanie do lekarza.
Pani Doktor godna polecenia.

Spotkałam panią Iwonę podczas porodu w Lesku i cesarskiego cięcia.Bardzo sympatyczna, miła.Wspanialy doktor. Polecam

Miałam "przyjemność" z tą Panią w szpitalu w dzien mojego pierwszego porodu. Na moje wyraźne sygnały o bólach krzyżowych, Pani dr na podstawie ktg na którym nie było widać skurczy, wyśmiała mi w twarz, że to nie są bóle porodowe i jak się zacznie poród to napewno będę o tym wiedziała, a puki co to będę wypisana do domu. Po 2 godzinach byłam już na porodówce tylko dzięki położnej, która zbadała mi rozwarcie, no i oczywiście urodziłam w ten dzień. Na drugi dzień na obchodzie Pani dr nawet na mnie nie spojrzała. Nie polecam. Uważam, że ma zbyt bagatelizujący stosunek do pacjentek (wnioskując również z opinii moich znajomych)

Pani doktor jest rewelacyjna ale nie bada piersi a to przecież konieczność.A poza tym wszystko na duży plus.

Chodziłam do Pani doktor przez całą ciążę prywatnie , mimo bardzo poważnego wskazania do cesarskiego cięcia , Pani doktor aż do wzięcia mnie ma blok upierala się na naturalny poród, poród był bardzo ciężki A ja straciłam dużo krwi , po porodzie widziałam ją tylko raz mimo iż długo leżałam ma oddziale , zawdzięczam jej teraz bardzo duży ubytek w macicy po wykonanej operacji i to że mogę już nie być mama , i jeszcze jedno po porodzie " już za darmo zdjęła mi szwy i na tym nasz kontakt się zakończył , jest miła dla pacjentek i zjednuje sobie pacjentki tym że jest kobietą ale jak coś nie wyjdzie to już jest cisza i najciekawsze że tych złych przypadków jest tak dużo ale są przykryte miłymi opiniami (. . . )

Pani Iwona Holcman . To świetny lekarz o dużej wiedzy. Miła ciepła i życzliwa. To Pani Iwona dała mi nadzieję na to ze jeszcze zostane mamą,pomimo poważnych problemów zdrowotnych. Bez zastanowienia zmieniam mojego dotychczasowego lekarza do którego chodziłam ponad 10 lat.Na Panią Holcman.Oby więcej takich lekarzy w Bieszczadach!

Polecam Panią Iwonę jak najbardziej! Pani ginekolog jest przesympatyczna, empatyczna, bardzo delikatna i taktowna.Była w stanie odpowiedzieć na każde moje pytania, a także szczegółowo opisać przyczynę mojego schorzenia.Najlepsza lekarka jaką do tej pory poznałam, cierpliwa i profesjonalnie podchodząca do badania oraz swojego zawodu. Lekarz z powołania. Jeszcze raz polecam i dziękuję!B.Kalinowska

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Bardzo mi pomogła swoją fachowoscia i empatia.Wizyty u pani Iwony przebiegają w milej atmosferze i nigdy nie odmówiła mi pomocy.Ma dużą wiedzę. Polecam

Super lekarz, miła, kompetentna, 9życzliwa, rzeczowa.Dostalam silnego krwotoku podczas pobytu w Bieszczadach.Nie jestem łatwym przypadkiem"ginekologicznym", wiec jechałam w nocy do szpitala z duszą na ramieniu. A tu,pełen profesjonalizm,zrozumienie i duza wiedza ! Pozdrawiam i dziękuję za pomoc. Pacjentka z Lublina

Oby takich lekarzy było więcej.Empatia ,rzetelność i bardzo dobry kontakt z pacjentem ,czego wiekszosc lekarzy nie posiada.