lekarz Iwona Horabik-Banasik

Polecam gorąco!Trafna diagnoza za pierwszym razem.Ktos nam polecił Panią Doktor w sytuacji gdzie już nam ręce opadały,bo nikt nie umiał określić co jest dziecku!Mialem nie pisać bo nie lubię internetu ale uważam że wszyscy powinni się dowiedzieć,że jeszcze są znakomici lekarze!

Lekarz jakich ze świecą dziś szukać!Ma po prostu nosa!Stawia bardzo trafne diagnozy.Antybiotyki to ostateczność.Polecam wszystkim.Prowadzi moje dzieci już ponad pięć lat i ani razu się nie zawiodłem!

Pani Dr nim wypisze antybiotyk dobrze sie zastanow,próbuje leczyć bez ale też dużo zwala na alergie co niekoniecznie jest trafną diagnozą