Nasza 4 letnia córeczka od września chorowała, nasz lekarz mówił, że to przeziębienie i nic z tym nie robił. Podczas ferii dostała bardzo wysoką gorączkę.Po wizycie u dwóch lekarzy wynik był ten sam zbijać gorączkę i dawać syropki na wzmocnienie.Po 6 dniach gorączki gdy dostała 39,6 st gorączki zadzwoniliśmy po Panią doktor.Mimo późnej pory(22.00)przyjechała i kompleksowo zbadała córkę: brzuch,gardło,nos,oczy, osłuchała i postawiła diagnozę:zapalenie ucha,katar,gardło,kaszel a do tego oskrzela. Przepisała antybiotyk i inne leki.Na drugi dzień było już o niebo lepiej.Polecam wszystkim rodzicom,którzy szukają kompetentnej lekarki, która fachowo zajmie się chorym dzieckiem Pani doktor jest godna polecenia.
Dziękujemy za pomoc
Rodzicie Zuzi z Tarnowskich Gór

Zdecydowanie polecam ta lekarke. Bardzo fajne podejscie do dzieci i rodzicow. Chetnie poradzi takze w sprawach innych zaobserwowanych problemow niz ten, do ktorego konkretnie zostala "wezwana".

Jako jedyny lekarz po wnikliwym przebadaniu zuważyła,że mój dwumiesięczny syn wymaga wizyty u neurologa,inni bagatelizowali objawy o których informowałam,wynik końcowy-guz mózgu z wodogłowiem wewnętrznym.

Lekarka godna zaufania, indywidualne bardzo zyczliwe podejście do małego pacjenta, rzetelna, kompetentna. Polecam naprawdę warto!!!

Wciąż poszukujesz "Wizyty domowe Bytom"?

Strzelców Bytomskich 4/1
Tynior&Tynior