Iwona Iwaniszyn-Popowicz

Wizyty domowe, Pediatra

Absolutnie wspaniała lekarka. Polecam wszystkim, którzy szukają kompetentnego pediatry. świetne podejście do dzieci, wnikliwy wywiad i dokładne badanie dzieci.

Nasza 4 letnia córeczka od września chorowała, nasz lekarz mówił, że to przeziębienie i nic z tym nie robił. Podczas ferii dostała bardzo wysoką gorączkę.Po wizycie u dwóch lekarzy wynik był ten sam zbijać gorączkę i dawać syropki na wzmocnienie.Po 6 dniach gorączki gdy dostała 39,6 st gorączki zadzwoniliśmy po Panią doktor.Mimo późnej pory(22.00)przyjechała i kompleksowo zbadała córkę: brzuch,gardło,nos,oczy, osłuchała i postawiła diagnozę:zapalenie ucha,katar,gardło,kaszel a do tego oskrzela. Przepisała antybiotyk i inne leki.Na drugi dzień było już o niebo lepiej.Polecam wszystkim rodzicom,którzy szukają kompetentnej lekarki, która fachowo zajmie się chorym dzieckiem Pani doktor jest godna polecenia.
Dziękujemy za pomoc
Rodzicie Zuzi z Tarnowskich Gór

Zdecydowanie polecam ta lekarke. Bardzo fajne podejscie do dzieci i rodzicow. Chetnie poradzi takze w sprawach innych zaobserwowanych problemow niz ten, do ktorego konkretnie zostala "wezwana".

Lekarka godna zaufania, indywidualne bardzo zyczliwe podejście do małego pacjenta, rzetelna, kompetentna. Polecam naprawdę warto!!!

Jako jedyny lekarz po wnikliwym przebadaniu zuważyła,że mój dwumiesięczny syn wymaga wizyty u neurologa,inni bagatelizowali objawy o których informowałam,wynik końcowy-guz mózgu z wodogłowiem wewnętrznym.