lekarz Iwona Jagiełłowicz

Pani dr Jagiełłowicz jest wspaniałym lekarzem, super podejście, przemyślane decyzje i zawsze wnikliwe szukanie przyczyny dolegliwości. Nie ociąga się z wypisaniem skierowania do specjalisty, jeśli widzi poważniejszy problem. Przy tym wszystkim bardzo życzliwa i zawsze uśmiechnięta osoba. Jestem mamą, która zakończyła współpracę z Panią doktor z racji tego , iż moje małe dzieciaczki są już dorosłymi osobami. W tym miejscu składam wyrazy podziękowania za wszystkie lata opieki.

Nie znam lepszego lekarza od dr. Jagiełłowicz polecam zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy moje dzieci leczę już u tej lekarki 7 lat nigdy naprawde nigdy nie miałam pretensji

super lekarka, polecam innym mamom. Ja bardzo chętnie po kilku opiniach przepisałam córke do tej lekarki. Polecam.

Niekompetencja, brak profesjonalizmu, cyniczne usposobienie, wyniosłość, to kilka z cech charakteryzujących w/w Panią.

bardzo troskliwa, bierze pod uwagę sytuację finansową rodziny

bardzo troskliwa, bierze pod uwagę sytuację finansową rodziny

Świetna lekarka; nic dodać nic ująć. Polecam

Świetna lekarka; nic dodać nic ująć. Polecam

Moim zdaniem lepszego pediatry szukac ze swieca. Nie badatelizuje zadnego prpblemu, nawet kiedy matka samam sobie cos wmawia i wymysla :) Nie szczedzi tez na badaniach, zawsze wykonuje je w razie potrzeby . Poswieca tez duzo uwagi swoim malym pacjentom. Widac ze zna sie na tym co robi. Szczerze mowiac tylko dzieki temu ze nie zbagatelizowala moich niepojow moje dzieci sa na dzien dzisiejszy zdrowa a tak kto wie co by bylo....

Zawsze mogę liczyć na fachowość i kompleksowe potraktowanie. W sytuacjach wątpliwych dr. Jagiełłowicz odsyła nas do specjalisty. Wybór tego lekarza, był moim najlepszym wyborem.

Myslę że pani Jagirłowicz za mało informuje o stanie zdrowia dziecka,trzeba się dopytywac i ciągnąć ją za język. Poza tym zdecydowanie zbyt często i gęsto przepisuje antybiotyki ,które obniżają odporność organizmu co powoduje następną chorobę i następne antybiotyki i tak na okrętkę zamiast zrobić dokładniejsze badania i mniej "inwazyją" metodę woli drogę na skróty ANTYBIOTYKI. Poza tym jest miła i myslę że ma dobre podejscie do dzieci, a do tego dobrze doradzi jesli się ją pociągnie za język :)

byłem z rocznym dzieckiem na pogotowiu nawet nie potrafiła napisać tego co powiesziałem zamiast 39stc wpisała38 i podwarzyła to że niby ne wiem kiedy zbiła sie gorączka u mojego dzieczka