lekarz Iwona Janczak

Dermatolog

Pani dr. zdecydowanie nie potrafi rozmawiać z ludźmi. Z tego co mi wiadomo lekarz to zawód, w którym pracuje się z ludźmi ? Wiec kontakt łowieniem być.

Nie dowierzam tym nieprzychylnym opinia. Pani doktor to prawdziwa specjalistka ktora sie ciagle szkoli i jest bardzo na czasie z najnowszymi osiagnieciami. Poza tym to przemila osoba, jestem bardzo zadowolony z jej opieki. Mam super wrazliwa skore i zrobilem juz kilka zabiegow po ktorych wygladam i czuje sie swietnie. Pani doktor zawsze podala mi wlasciwy preparat na skore i zapisala wlasciwy krem ktory mnie nie drazni a jednoczesnie robi swoje. Polecam kazdemu.

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o tej pani. Krzywdy, jaką mi zafundowala nie życzę nikomu. Trzeba chyba nie mieć sumienia.

Brak empatii, Pani doktor bardzo się spieszyło. Czuje się źle potraktowana mino, iż wizyta odbywała się prywatnie na ul. Olszowej.

Tragedia!!! Wizyta była w gabinecie w Kaliszu na Olszowej 26. Umówiona byłam na wizytę na 14:15 i przyszłam o 14:11, ani dzień dobry ani nic wiec podeszłam do recepcji i mówię ze mam wizytę na 14:15 i czy długo będę czekać i pierwsze słowa jakie uzyskałam to był opieprz ze Pani bardzo nie lubi jak sie jej pacjenci pytają ile bedą czekać i ze jeszcze mam 4 min, hehe. Ogólnie zrezygnowałabym z wizyty i mialam ochotę cos powiedzieć ale muszę mieć zrobiony ten zabieg natychmiastowo bo wyjeżdżam. Dodam tylko, ze ...

Tragedia!!! Wizyta była w gabinecie w Kaliszu na Olszowej 26.
Umówiona byłam na wizytę na 14:15 i przyszłam o 14:11, ani dzień dobry ani nic wiec podeszłam do recepcji i mówię ze mam wizytę na 14:15 i czy długo będę czekać i pierwsze słowa jakie uzyskałam to był opieprz ze Pani bardzo nie lubi jak sie jej pacjenci pytają ile bedą czekać i ze jeszcze mam 4 min, hehe. Ogólnie zrezygnowałabym z wizyty i mialam ochotę cos powiedzieć ale muszę mieć zrobiony ten zabieg natychmiastowo bo wyjeżdżam. Dodam tylko, ze czekałam pol godziny. Jeśli chodzi o sama doktor to była Ok ale tez nie jakos super pomocna. Szczerze odradzam i na prawdę jak by nie zalezalomi na tej wizycie z miła chęcią bym ich kultury tu nauczyła

Jestem pod wielkim wrażeniem. Leczenie i kontakt na najwyższym poziomie. Cena adekwatna do wizyty, bardzo indywidualne ,otwarte i miłe podejście do pacjenta. Lekarz na 5+

Jestem pod wielkim wrażeniem.
Lekarz na 5+

Nie polecam. Po zaaplikowaniu polecanych przez panią dr kremów i maści moje problemy stały się o wiele poważniejsze. Mam problem z rumienieniem się skóry. Po zaaplikowaniu poleconego kremu bolała mnie głowa, paliła skóra, dostałam ogromnej wysypki, a skóra od tego momentu czerwienieje nie tylko po zdenerwowaniu ale nawet przy zmianie temperatury i jest w kolorze bordowym (zdecydowana zmiana na gorsze). Mimo, że zrezygnowałam z kremu, moja skóra nie doszła do siebie do stanu sprzed kuracji. Po drugie dostałam do stosowania maść sterydową, której jak wiadomo nie można stosować zbyt długo. Niestety u mnie wystąpił skutek uboczny w postaci zwiększenia owłosienia. Maść nie pomogła, a tylko zaszkodziła. Poza tym pani dr przepisuje bardzo drogie kosmetyki, które z powodzeniem można by zastąpić czymś innym i tańszym. Inny dermatolog kazał mi zrezygnować z maści sterydowej, bo w moim przypadku takie rzeczy i tak nie przyniosłyby żadnego rezultatu a tylko mogą zaszkodzić.

Pani doktor jest świetnym specjalistą w pełni poświęca się swojemu zawodowi jest kompetentna

Zawsze spóźniona, zawsze rozgadana, zawsze pewna siebie. Nie potrafi stworzyć atmosfery spokoju, zaufania i bezpieczeństwa. Wzięła ciężkie pieniądze a efektu widać nie było.

Wzięła ciężkie pieniądze a efektu widać nie było.

wszystko na szybko, mało dokładnie. leczenie pomagało na chwilę, wracałam do tej Pani doktor po wciąż nowe kremy/maści/tabletki, bo wiedziałam, że inny dermatolog pewnie znów będzie próbował tego samego. po 2 latach powiedziałam dość. cieszę się ze zmiany lekarza. dodam, że razem z siostrą leczyłyśmy u tej lekarki trądzik i ani jej, ani mi nie pomogła. może specjalizuje się w czymś innym, ale jeśli chodzi o ten problem, zdecydowanie odradzam wizytę u p. Jańczak

wszystko na szybko, mało dokładnie.