lekarz Iwona Jankowska-Wojniak

2,6
2,5
2,5
2,4

Jestem pacjentem Pani dr od 4 lat. Poprowadziła mnie przez cały proces tranzycji od początku do końca. Jest lekarką - wymagającą, stanowczą oraz znającą się na swojej pracy. Jako kobieta jest żywiołowa, energiczna oraz otwarta na drugiego człowieka. Na początku naszej "relacji" bywały spięcia, ale nigdy nie przestałem wierzyć w sens naszych spotkań oraz w samą Panią dr. Tutaj mam wiadomość dla osób trans: nie zniechęcajcie się tak szybko po pierwszej wizycie lub czytając opinie, ponieważ ta kobieta w swoich czynach to istny Anioł. Dała mi wiarę i nadzieję, że moje najskrytsze marzenie może się urzeczywistnić a wystarczy tylko jej słuchać i wykonywać polecenia. Warto się przełamać i umówić na wizytę, która w moim przypadku przywróciła mi sens życia. Aleksander F.

Niestety, mam złą opinię o pani Jankowskiej- Wojniak. Pani doktor pozwala sobie na zachowanie, które jest absolutnie nieakceptowalne. Poucza, umoralnia, krytykuje, nakazuje. Chwilami człowiek się zastanawia czy to się rzeczywiście dzieje. Jestem po kilku wizytach i naprawdę zależało mi na tym, żeby leczyła mnie kobieta, ale więcej już nie wytrzymam. Z tak arogancką, przekonaną o swojej wielkości, bezczelną i krytykującą osobą nie dam już rady współpracować. Nie należę do osób, które komentują cokolwiek, ale dziś postanowiłam zrobić wyjątek. Odradzam wizytę.

Nie, nie i jeszcze raz nie. Pani doktor nie ma wyczucia, badanie wykonuje bardzo boleśnie, przez kilka sekund. 80% czasu wizyty stanowi umoralnianie, pytanie o sytuacje prywatne, intymne. Czulam się jakbym poszla do kalo doświadczonego psychiatry zamiast ginekologa, u ktorego szukalam ratunku w chorobie. Brak diagnozy, leczenie wszystkim, co tylko mozliwe

Nie zraziłem się opiniami tutaj wystawianymi i postanowiłem przyjść na wizytę. Po pierwszej oczywiście nie można się niczego spodziewać więc była kolejna i kolejna. Nastąpiło zwątpienie ale hmmm no skoro już tyle razy byłem to może raz jeszcze i spróbujemy innej metody jak zachwalała. I dopiero po roku przestałem wierzyć w bajki. Straciłem cały rok i 7 tysięcy złotych. Ta lekarka w koło przepisuje kilka recept i jak nie to to tamto, a może teraz więcej, o za dużo to jednak mniej, albo spróbuj z tamtym i zobaczymy co będzie. ...

Ta lekarka w koło przepisuje kilka recept i jak nie to to tamto, a może teraz więcej, o za dużo to jednak mniej, albo spróbuj z tamtym i zobaczymy co będzie. Gó...o było !
ODRADZAM.

Bylam u tej lekarki 2 lata temu, jeden raz i wciaz mnie ciarki przechodza. Lekarka byla bardzo niemila i arogancka. Badanie bolalo a ona stwierdzila "nie zachowuj sie jak jakas dziewica, przestan jeczec" Szkoda bo mialam duze nadzieje z nia zwiazane, niewielu jest specjalistow zajmujacych sie moim schorzeniem. Wiem ze dla niej jestem tylko kolejna pacjentka, ale dla mnie zdrowie jest bardzo wazne i chcialabym zeby ktos wysluchal moich problemow i wytlumaczyl co sie dzieje i jak temu zaradzic zamiast wypisac plik recept. Nie wiem czy terapia bylaby skuteczna bo jej nie zastosowalam z tego wszystkiego.

Niestety mam bardzo przykre doświadczenia z tą osobą. Moja ciąża prowadzona była przez tę kobietę 10 lat temu i do dzisiejszego dnia czuję niesmak po wizytach u Iwony Jankowskiej-Wojniak. Brak zrozumienia, brak zainteresowania pacjentem i wrażenie braku przygotowania medycznego. Osoba ta popełniła wiele błędów łącznie z tym, że na dzień przed porodem utwierdzała mnie w przekonaniu, że poród odbędzie się siłami natury. W szpitalu złapali się za głowę i okazało się, że jest to nie możliwe i że ginekolog powinien był to stwierdzić podczas pierwszej wizyty. Nie chcę się wdawać w szczegóły ale odradzam wszystkim ponieważ nikomu nie życzę tylu stresów, bólu podczas badań oraz niejasności związanych z ciążą.

ODRADZAM!!! ODRADZAM!!! ODRADZAM!!! Kobieta bardzo pewna siebie. Traktuje pacjenta bez szacunku i wyrozumiałości. Wyjątkowo niecierpliwa, co oznacza ze nie mozna liczyc na to ze zajmie sie pacjentem dostatecznie dlugo i sumiennie. Badanie wykonuje boleśnie, szybko i gwałtownie. Za krotka wizyte zaplacilam 70 zł. Wyjątkowo odpychajaca jako człowiek. Polecam wzorowego lekarza - dr.Lidie Adamczyk!!!!

ODRADZAM!!! ODRADZAM!!! ODRADZAM!!!

Postaram się, aby negatywna opinia na temat P. Jankowskiej - Wojnak znalazła się na każdej stronie z opiniami. Nie polecam, a wręcz odradzam wizytę u tej pani doktor. Absolutnie 0 wyrozumienia, brak rozmowy z pacjentem, który właściwie sam musi się domyślać, na co choruje. Badanie wykonuje bardzo boleśnie. Kiedy się rozebrałam, kazała mi podejść po ligninę i samej sobie położyć na krzesło. A później ją ściągnąć i wyrzucić. Pacjent ma wykonywać takie rzeczy? Zbadać też powinnam się sama? Podejrzewam, że na to samo by wyszło. Bezczelna, zarozumiała kobieta. Naprawdę jestem w szoku i najchętniej napisałabym skargę na tego lekarza. Proszę przekazać to swoim koleżankom.

Fatalna kobieta. Zaczęła na mnie krzyczeć że mając 26 lat nie mam jeszcze dziecka i po 30stce będę bezpłodna jeśli teraz nie zajdę w ciążę :DDD Jak się dowiedziała, że zajmuję wysokie stanowisko poleciła SWÓJ gabinet prywatny, przepisała tabletki antykoncepcyjne i zrobiła cytologię (bardzo boleśnie), po powrocie do domu miałam ogromny ból przy oddawaniu moczu i lekkie plamienie!!! Pokrzyczała na mnie za to że chcę tabletki a nie spiralkę (do założenia w jej pryw. gabinecie)! Omijajcie ją szeeeerokim łukiem.

Leczenie trwało rok czasu i nie przyniosło kompletnie żadnej poprawy. Zamiast porozmawiać konkretnie o problemie, pani doktor zleciła badania (300 zł) i przepisała leki (300 zł miesięcznie), które nic nie pomogły. Następnie namówiła mnie do udziału w badaniu-jadłem przez 6 miesięcy jakieś amerykańskie leki, które nie dały żadnego efektu-potem stwierdziła że koniec badania i nic nie poradzi na brak efektów. Stracona kupa kasy i czasu!!!