Pani Iwona jako jedyna spośród wielu specjalistów jakich spotkałam na swojej drodze chce pomóc za wszelką cenę. gdyby nie Ona mój Syn pewnie byłby na najlepszej drodze do inwalidztwa. Poza szeroką wiedzą jaką posiada, pomysłowością, cierpliwością CHĘCIĄ POMOCY poszukiwała różnych form pomocy, podpowiadała miejsca w które powinniśmy jeszcze sprawdzić . Życzę żeby każdy rodzic posiadający dziecko z problemami trafił na taką osobę jaką jest Pani Iwona.Pozdrawiamy.

Bardzo kompetenta osoba, doskonale przygotowana do zajęć.

Bardzo kompetenta osoba, doskonale przygotowana do zajęć.

odradzam zdecydowanie, brak kompetencji, brak wspolpracy z rodzicem, niewsłuchanie sie w problem

Zdecydowanie polecam, osoba kompetentna, która ma odpowiednie podejście do pacjenta

Bardzo kompetentna osoba. Dobre podejście do dziecka.

Bardzo kompetentna osoba. Dobre podejście do dziecka.