Iwona Jaworska-Chmielowiec

1,8
1,6

Nie polecam i radze omijać szerokim łukiem. Nie wiem co jeszcze robi w przychodni bo napewno nie leczy, pierwsze pytanie tej pani to czy przyszłam po zwolnienie i dopiero po 10 dniach samoleczenia powinno się przyjść. Nie ważne według niej, że z dnia na dzień czuję się gorzej. Zostałam osłuchana stetoskopem przez bluzkę, więc w sumie to równie dobrze gdyby w ogóle tego nie robiła. Poza tym słownictwo tej pani daje wiele do życzenia.

Byłem u tej pseudo lekarz pierwszy i ostatni raz. Bardzo nie miłe podejście do pacjenta. Miałem wrażenie jakby była w przychodni za kare. Nie polecam.

Po wizycie u Pani jestem zaskoczony jak bardzo osoba wykonującą taki zawód może być nie uprzejmą, a może nie tyle nie uprzejmą co po prostu Pani doktor jest chamem. Przyszedłem z dolegliwością bólu pleców ponieważ doznałem kontuzji w pracy. PANI DOKTOR BEZ ZBADANIA MNIE oświadczyła ze 30 letniemu dzieciakowi nie powinny boleć plecy, a z racji tego, że Ja wykonuje pracę, która ONA "opłaca z własnych podatków nie życzy sobie bym dalej pracował i mam się zwolnić lub iść na rentę, ponieważ ona nie wyobraża sobie żebym z takim bólem mógł wykonywać swoją pracę " Potraktowała mnie jak 5 latka, który narzeka na ból paluszka bo nie chce iść do przedszkola. Nie polecam nikomu spotkania się z takim lekarzem.

Z tak chamskim podejściem do człowieka, tak do człowieka , a nie pacjenta, to w życiu nie spotkałem.

Jeszcze tak niemiłego, niesympatycznego, zarozumiałego, nieżyczliwego lekarza nie spotkałam. Szkoda słów:(

Wybitnie nieuprzejma i lekceważąca,brak słów.

Wybitnie nieuprzejma i lekceważąca,brak słów.

co do kompetencji nie będę się wypowiadać, zobaczymy czy przepisane leki mi pomogą. Wspomnę natomiast o chamskim, wręcz prostackim zachowaniu tej Pani - Pani Iwona Pani jest dla pacjenta a nie pacjent dla Pani - dostaje Pani za to pieniądze, a jeśli za mało to cóż - można było wybrać inny zawód niż teraz z frustracją wyżywać się na pacjentach (docinki Pani Jaworskiej zupełnie pozbawione poczucia humory, inteligencji, wręcz prostackie!). Nie polecam, jeśli ktoś ceni swoją godność i szanuje swoje nerwy!

Dzisiaj miałem niewątpliwą nieprzyjemność kontaktu z lekarzem(tzw.)pierwszego kontaktu i postaram się,aby więcej kontaktu z tą panią nie mieć.Przemądrzałość pani jest rażąca.Pacjenci,lub ich bliscy przychodzą do poradni i do pani prosić o poradę,a nie po reprymendy i słowa krytyki z pani strony.Pani nie robi nikomu łaski swoją pracą!Tak jak ja,nie robię łaski pani moimi wizytami.W każdym bądż razie publiczny charakter wykonywanej przez panią pracy nie powinien wyzwalać w pani takich emocji.Mniej nerwów i krytyki,więcej zrozumienia i doradztwa.A jeżeli sobie pani nie radzi,to na pewno zna pani odpowiednich specjalistów.

Znam panią doktor od początku jak zaczęła pracować po studiach u nas w przychodni. To wspaniała lekarka. Bardzo miła , bardzo ładna. Pani Iwona zawsze mnie wysłucha i wyleczy. Uwielbiam chodzić do tego lekarza i będe sie u niej leczył jak długo się da. CHodzi do niej moja mama i babcia. Od kąd DR Jaworska zrobiła specjalizację z pulmunologii jest ona dużo znaczącym specjalistą . Polecam szczególnie przy chorobach płuc się do niej zgłosić . Pozostałe lekarki w przychodni na Obłużu są przereklamowane i nadają sie tylko do mocherowych beretów!

Pani doktór bardzo niemiła niekompetenta, brak wiedzy i słów na tą pania. Nie słucha pacjentów, nie potrafi pomóc. Jedyne co potrafi wyleczyć to katar.Jakim cudem ktoś taki został lekarzem....odradzam,ostrzegam bo można skonczyć w szpitalu.