Pani Iwonka to niespotykany człowiek,dusza lekarz..Leczyła mnie ,córkę i męża ,który bał się jak ognia.Delikatna ,milutka i świetnie wykonuje swoja prace .pani doktor.Dziękujemy i z pewnością przyjedziemy do pani ze Szwecji::)))wdzięczna pacjentka D.Stepień.

Wspaniała dentystka! Jestem tchórzem ale nie u niej. Wprowadza bardzo miłą atmosferę, leczy zęby bardzo dobrze - plomby trzymają już kilka ładnych lat i nic się nie dzieje. Koszty leczenia w miarę przystępne - nie zdziera kasy bezlitośnie jak inni. Polecam wszystkim!

Doktor Przedmojska przyjmuje na fundusz dzieci (do 18. roku życia), natomiast dorośli mają jedynie szansę na leczenie prywatne. Mimo to szczerze polecam. Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjemna i swojska, ponadto, co chyba ważniejsze, Pani doktor jest osobą kompetentną i profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta. Sama się tam leczyłam i absolutnie tego nie żałuję.

Pani Iwonka przyjmuje bezpłatnie osoby do 18 roku zycia, natomiast prywatnie- powyżej. Koszty wizyt prywatnych są na poziomie przeciętnym. Pani Iwonka jest świetną dentystką, chodzę z ogromną przyjemnością :) Polecam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Toruń"?

Jaśminowa 7

Prywatny Gabinet Stomatologiczny