Iwona Kawecka-Godoń

Cudowna babka, kompetentny lekarz, daje często skierowania na badania, jest zainteresowana dzieckiem. Zawsze pani doktor przyjmie, choć jest nadkomplet pacjentów. Daje "patika", naklejki. Nie bagatelizuje niczego. Wszystko zapisuje, analizuje. Mój syn przy niej jest zawsze spokojny. Nie znam drugiego tak dobrego lekarza.

Zdecydowanie polecam! Takich lekarzy niestety brakuje..

Zdecydowanie polecam! Takich lekarzy niestety brakuje..

cudowny lekarz! pediatra nie z powołania!

cudowny lekarz! pediatra nie z powołania!

beznadziejny pediatra. zrobiła dziecku pranie mózgu. teraz musiałam mu znaleźć psychologa!

Wspaniała kobieta z sercem na dłoni. Dziecko lubi chodzić do lekarza chociaż pani doktor nie unika żadnego badania a mino to dziecko ma pełne zaufanie. Było także kłucie igłą i to też dziecka nie wystraszyło. Polecam - warto zaufać.

Wspaniała kobieta z sercem na dłoni.
Było także kłucie igłą i to też dziecka nie wystraszyło.
Polecam - warto zaufać.

NAPRAWDĘ POLECAM!!!!!! Super lekarz, mój syn traktuje wizyty lekarskie jak spotkania z ciocia. Przy dłuższej przerwie doprasza się wizyty - ma 3 latka.

Po wielu nieudanych próbach znalezienia dobrego lekarza dla mojego dziecka wreszcie się udało!!! pani doktor jest znakomita pod każdym względem- podchodzi do dziecka spokojnie, z sercem-niczym dobra ciocia, dokładnie bada, jest przy tym miła i poświęca dużo czasu. Potrafi wytłumaczyć i uspokoić rodzica. To prawdziwy lekarz z powołania! A ponieważ jestem mamą wcześniaczka i odwiedziłam już mnóstwo lekarzy mogę stwierdzić, że na lepszą panią doktor jeszcze nie trafiłam :)

Wspaniały, kompetentny lekarz. Polecam.

Wspaniały, kompetentny lekarz. Polecam.

Zdecydowanie polecam!!!!!! Pani Doktor prowadzi mojego synka od kilku lat, dziecko jest zachwycone wizytami, a ja ciagle pod wrazeniem kompetencji i uprzejmosci.

Chodzę do Pani doktor z dwójką dzieciaków i z czystym sumieniem mogę ją polecić wszystkim mamom. Zawsze miła, uśmiechnięta i próbuje różnych metod leczenia antybiotyki przepisuje w ostateczności.