lek. med. Iwona Kędzior-Biedrzycka

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

lek. med. Iwona Kędzior-Biedrzycka – specjalista kardiolog-pediatra z wieloletnim doświadczeniem z zakresu nieinwazyjnej kardiologii dziecięcej.

Diagnostyka wad serca, leczenie ...

Diagnostyka wad serca, leczenie zaburzeń rytmu serca od okresu noworodkowego do młodego dorosłego.

Badania wykonywane są u dzieci od okresu noworodkowego do 18 roku życia.
Wykonuje również badania młodych dorosłych.

Zapraszam na stronę internetową gabinetu:
www.kardiolog-dzieciecy.radom.pl

Bardzo miła i sympatyczna kobieta.Rzeczowa i z podejściem do dziecka.Oczywiście polecam,ale wizyta lekarska nie jest tania...

Pani doktor godna polecenia każdej troskliwej mamie. Ma dobre podejście do dziecka, można jej zaufać. Nie sięga od razu po antybiotyki jak inni lekarze. Zostaliśmy przyjęci bardzo ciepło a zarazem bardzo rzeczowo - polecam panią doktor.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Do pacjenta podchodzi ze zrozumieniem, spokojnie i rzeczowo wszystko tłumaczy, dokładnie analizując wyniki przeprowadzonych badań. Jestem bardzo zadowolony i polecam Panią Doktor.

Pani doktor bardzo kompetentna, z dobrym podejściem do dzieci. Zostaliśmy przyjęci już następnego dnia po telefonie. Uprzejma i cierpliwa, zdecydowanie polecam.

Leczymy dzieci u pani doktor już od 6 lat, jesteśmy bardzo zadowoleni - Pani doktor zawsze cechuje profesjonalizm, jest rzeczowa i kompetentna.

Bardzo nie uprzejma kobieta, nie ma żadnego podejścia do dzieci- byłam prywatnie z kilku tygodniowym dzieckiem traktowała je bardzo przedmiotowo, odzywki jak do starego, aż doszło do wymiany zdań między mną a tą kobietą w kwestii traktowania dzieci koszmar poprostu! Może i zna się na tym co robi, ale błagam trochę szacunku do ludzi! Ostrzegam rodziców 2-latków, bo jak stwierdziła "takie to są najgorsze" nigdy więcej nie wrócę do jej gabinetu.

Ciężko wypowiedzieć się na temat kompetencji, samemu będąc nieobeznanym w temacie kardiologii. Jednak jeśli chodzi o podejście do pacjenta, poniżej krytyki! Po pierwszej wizycie, umówiłem się na drugą (założenie holtera), po stawieniu się zgodnie z umówionym terminem i godzinnym oczekiwaniu (w gabinecie był pacjent), zostałem odesłany z kwitkiem, gdyż Pani Iwona Kędzior-Biedrzycka zdążyła go już założyć (nieumówionemu) pacjentowi. Widać lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu. Jak stwierdziła Pani lekarz, nauczona doświadczeniem, że ludzie się umawiają i nie przychodzą, więc wolała założyć wcześniej komuś innemu. Żenada. Widać gołym okiem, że ważniejsza od pacjenta i umowy jest kasa. Szczerze nie polecam. Sam też się nie wybiorę ponownie.

Chodzila do Niej pare lat tematu,kobieta ktora zna sie na swojej profesji,dokladnie omawia problem i sposoby leczenia,profilaktyki,poswieca duzo czasu pacjentowi,badania np.echo serca wykonuje bardzo starannie(nie na odwal sie),przyslowiowo ,,nie leje"wody;poradzila mi cwiczenia,przepisala co trzeba,pyta sie o samopoczucie,ogolny stan,o wydarzenia zwiazane oczywiscie z sercem Ale ma wielka wade(nie wiem czy tak obecnie jest)potrafila spoznic sie nawet 2 h.Ogólnie lekarza wart polecenia-profesjonlne podejscie-lecz takie nie sztywne:)