lekarz Iwona Klawitter

3,9
3,9
3,7

Witam.Jak Pani dr.Iwona Klawitter pracowała w Gdyni na Ramułta byłem jej pacjętem ponad 4-ry lata.Bardzo dobra lekarz rodzinny,ma bardzo dobre podejście do pacjęta,przede wszystkim umie skutecznie leczyć nawet poleci dobrego specjalistę.Pracowała w Gdyni sumiennie nie patrzyła ,że dużo ma pacjętów ,ogromnie się poświęcało swojej pracy i pacjętom.W moim przypadku bardzo mi pomogła ,w tej chwili w poradni na Ramułta nie ma żadnego lekarza formatu P.Klawitter.Kierownik poradni na Ramułta może mieć do siebia ogromny żal, że pozwoliła na odejście Pani doktor.Takich oddanych lekarzy się zatrzymuje jak to się mówi "rękoma i nogami".Namyślam się czy nie zmienić poradni gdyńskiej na Kiełpino mimo ,że to dość daleko ,ale posiadam samochód.Przez odejście Pani doktor z Gdyni poradnia straciła , przede wszystkim pacjęci.
Życzę Pani doktor dużo zdrowia i jeszcze raz zdrowia-tak trzymać.
Kazimierz Sobczak

Z calego serca nie polecam.Byłam u tego rzekomego lekarza z moja 4 letnia córka,ktora kaszlała tak,że omal płuc nie wypluła,dwie noce nie przespane,więc poszłysmy.Pani dr stwierdziła,że osłuchowo jest czysta zapisała ibuprom i syropek na kaszel.Po kolejnej nie przespanej nocy pojechalismy z mężem prywatnie z córka do pediatry,ktory był przerażony jak osluchal dziecko stwierdził zapalenie oskrzeli i dziwił się pani dr tego nie słyszała.Także bardzo nie polecam tej pożal się Boże lekarki,ktora wyglądała jakby siedziala w gabinecie za karę

Do tej pory, nie trafiłam na tak dobrego lekarza. Pani doktor z pełnym szacunkiem podchodzi do pacjenta, poświęca tyle czasu ile potrzeba, bardzo dociekliwa, nie pozostawia pacjenta bez diagnozy. Nie ma problemu ze skierowaniami na badania, jeśli sama nie może poradzić kieruje do specjalistów. Szkoda tylko, że pracuje w tej właśnie Przychodni, bo o tej placówce niestety nie mam najlepszego zdania. Panie rejestratorki, dramat, mam wrażenie, że to najważniejsze osoby w tym miejscu. Bardzo lekceważący stosunek do pacjentów, kompletnie niezrozumiała organizacja pracy. Rejestracja na telefon, rano nie działa w ogóle, telefonów się nie odbiera. Obsługa pielęgniarska mało kompetentna i nieprzyjemna. Należę tam tylko dlatego że pracuje Pani doktor Klawitter.

Wspaniały lekarz - po prostu dobry człowiek.

Wspaniały lekarz - po prostu dobry człowiek.

Polecam Panią doktor Iwonę Klawitter:) swoją opinie wyraziłem w swoim ostatnim poście, gdzie stanowczo nie zgadzam się z dwoma negatywnymi opiniami. Szkoda tylko, że Pani Doktor już nie pracuje w przychodni na Grabówku :(

WIELKA SZKODA ŻE PANI DOKTOR KLAWITTER ODESZŁA Z NASZEJ PRZYCHODNI. ZAZDROSZCZĘ NOWYM PACJENTOM WSPANIAŁEGO LEKARZA.

Dr Iwona Klawitter nic dodać, nic ująć. Dosłownie jest lekarką. Zawsze doradzi, znajdzie czas, podtrzyma na duchu, ze skierowaniami nie ma problemow, metody leczenia są skuteczne i potrafi uśmiechnąć się:) Polecam każdemu Panią Doktorównę Iwonę Klawitter :) Jeden minus-kolejki, ale to zrozumiałe za sprawą fachowej opieki jaką darzy Nas Pani Dr:) Powodzenia i wszystkiego dobrego Pani życzę:) Dziękuję,że Pani jest:) Pozdrawiam innych pacjentów. Karolina Mulawa

Dr Iwona Klawitter nic dodać, nic ująć.
Dosłownie jest lekarką.
Polecam każdemu Panią Doktorównę Iwonę Klawitter :)
Powodzenia i wszystkiego dobrego Pani życzę:)
Dziękuję,że Pani jest:)
Pozdrawiam innych pacjentów.
Karolina Mulawa

Bardzo kompetentna lekarka!!!!Zawsze ma komplet pacjentów , bo jest odpowiednią osobą na stanowisku !!!!!Moja rodzina jest bardzo zadowolona z obsługi Lekarza Rodzinnego o takim podejściu do pacjentów. Elżbieta Konkol

oschła zimna mało kontaktowa kompetencje ? nie wiem ale ;( ale mnie nie wyleczyła

Pozornie miła i to wszystko. Jestem na bardzo NIEEE !!!!!!!

Pozornie miła i to wszystko. Jestem na bardzo NIEEE !!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Gdynia"?

Beata Kwolek

Morska 2/2