lekarz Iwona Koncalekarz Iwona Konca - zdjęcie profilowe

lekarz Iwona Konca

Dermatolog

Specjalista II stopnia z dermatologii i wenerologii (rok uzyskania 1989). Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie.

Doświadczenie ...

Doświadczenie zawodowe zdobyła w trakcie kilkunastoletniej pracy w Oddziale Dermatologii Dziecięcej Stołecznego Szpitala Dermatologicznego im. Św. Łazarza w Warszawie, a następnie przez 10 lat w wojewódzkiej Poradni Konsultacyjnej. Do 2007 roku pełniła funkcję kierownika przyszpitalnej Poradni Dermatologii Dziecięcej.

Od 2007 roku prowadzi indywid...

Mam 16 lat, do pani doktor przyszłam z trądzikiem. Leki przepisane przez panią doktor bardzo poprawiły stan mojej skóry. Oprócz leków pani doktor wytłumaczyła mi jak pielegnować skórę. Następną wizytę mam za miesiąc. Jestem zadowolona z wizyt. Polecam. :)

Lekarz godna polecenia. Miałem zmiany wokół. Po zastosowaniu maści przepisanych prze doktor choroba ustąpila.

Pani Doktor leczy moją córkę od 6 lat. Jest niezwykłym lekarzem. Ona nie tylko leczy, ale interesuje się wnikliwie pacjentem i szuka naprawdę najlepszych rozwiązań. Jeśli przepisuje leki to dokładnie tłumaczy jak je stosować i dlaczego właśnie te. Wizyty stanowią ciągłość leczenia a przede wszystkim przynoszą skutek. Chociaż jest to długie leczenie ale skutki są rewelacyjne.

Ja jestem bardzo zadowolona..leczenie było długie i wyczerpujące ale jako jedyna nie chciała mi pochlastać twarzy skalpelem.Uratowała moja twarz od trądziku. Polecam.

Bardzo miła dermatolog. Gdy miałam problem z cerą, chodziłam do kilku lekarzy dermatologów, ale tylko ona mi pomogła. Szczerze polecam ;)

Pani doktor jako jedyna spośród 3 innych dermatologów i dermatologów/alergologów wykluczyła leczenie sterydami, zaznaczam dziecka kilkumiesięcznego - atopowe zapalenie skóry. leczenie było długotrwałe, ale co najważniejsze skuteczne!!!! i tanie-maści robione na zamówienie w aptece. szkoda, że trafilismy do Pani doktor tak późno.... polecam w 100%, miła z cudownym podejściem do dziecka (zaznaczam, że ostatania wizyta była w 2009 roku)

Uciekłam z dzieckiem na leczenie z Radomia do Warszawy. Przez przypadek dostaliśmy się w ręce Pani doktor. Podeszła do problemu profesjonalnie.Diagnoza trafna,leczenie tanie!!! i skuteczne!!! badania wykonane komleksowo . Po kilku wizytach zapomnieliśmy o chorobie w 100% polecam.

Uciekłam z dzieckiem na leczenie z Radomia do Warszawy.
Przez przypadek dostaliśmy się w ręce Pani doktor.
Po kilku wizytach zapomnieliśmy o chorobie w 100% polecam.

Byliśmy z dzieckiem (jak na razie) 3 razy. Pani dr powiedziała ze dziecko może wzrośnie, może nie czym mnie zupełnie załamała. Dziecko obejrzała z za biurka (z daleka) no ale diagnoza trafna (tylko leczenie nie). Byliśmy prywatnie u innego lekarza (w baby derm) Pani dr od razu wytłumaczyła co i jak i powiedziała ze wzrośnie tak jak z trądziku się wzrasta, co mnie bardzo ucieszyło.

Pan doktor, jako jedyna potrafiła zdiagnozować niespotykaną chorobe u mojego dziecka i skutecznie zadziałać. Przesympatyczna, dziecko ją polubiło, kompetentna i do tego skuteczna.

Pani doktor wnikliwie potraktowała problem dała skuteczne leki, jestem zadowolona dodam,że to pierwsza wizyta,ale więc moja opinia jest subiektywna