Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Witaj ciepło,

Witaj ciepło,

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych (szczególnie z doświadczeniem traumy interpersonalnej), pomocą psychologiczną oraz pomocą w kryzysie.

Krótko - po prostu pomagam i to skutecznie. Wykorzystuje w tym celu całe swoje doświadczenie i wiedzę.

Zapraszam serdecznie - wizytę można umówić na mojej stronie internetowej: www.psychoterapia-kopec.pl
albo poprzez kontakt telefoniczny.

-------
jak pracuję?

Pracuję psychodynamicznie, czerpiąc inspiracje z myśli egzystencjalnej i korzystając z dorobku myśli poznawczo-behawioralnej. Dodatkowo, w związku z rozwojem nowych podejść w terapii opartych na emocjach oraz na ciele (podejście bottom-up) poszerzam swoje metody pracy o te aspekty. Ważne jest dla mnie holistyczne podejście do Klientów/Pacjentów. W swojej pracy zatem dbam o to, aby dostosować metody i techniki do osoby, do problemu z którym przychodzi Klient/Pacjent oraz celów, które zostaną wspólnie uzgodnione na początku naszej współpracy.

kim dokładnie jestem zawodowo?

Jestem psychologiem (Uniwersytet Jagielloński, Instytut Psychologii na Wydziale Filozoficznym) i psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Uczestniczę w 4-letnim (obecnie 4 rok) całościowym szkoleniu z Psychoterapii Psychodynamicznej organizowanym przy Oddziale i Gabinecie Psychiatrii Psychodynamicznej Kliniki Psychiatrii Dorosłych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, atestowanym przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

gdzie obecnie realizuje się w obszarze pomagania?

Od dłuższego czasu jestem związana z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej w Krakowie, gdzie byłam wolontariuszem. Obecnie pracuje tam w Telefonie Zaufania, a także w Ośrodku Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa w Myślenicach, Poradni Zdrowia Psychicznego Myślenice (Centrum Zdrowia Psychicznego Małopolska Południe) i w gabinecie prywatnym. Współpracowałam również z firmą szkoleniową, prowadząc warsztaty oraz udzielając psychologicznego wsparcia indywidualnego i grupowego.