dr n. med. Iwona Kozak-Darmas

Panią dr poznałam leżąc na oddziale położnictwa w Bytomiu przy ulicy Batorego, blok 5. Stan mojego zdrowia był wówczas bardzo zły- zatrucie ciązowe po ciąży bliźniaczej (2009 r). Gdyby nie pani doktor-nie było by mnie. Pani dr to znakomity fachowiec, konkretana kobieta, inspirują ją wyzwania, działa, gdy naprawdę tego wymaga stan pacjenta. Do dziś widzę ją przy obchodzie jak stała przy moim łózku ( z surowym wzrokiem) , i słyszę pytanie: co pani bierze- skerowane jednak nie do mnie, a do innych lekarzy. Lekarze pracujący na jej oddziale jak uczniowie wszystko pieknie jej recytowali . Słyszę też, jak powiedziała- "zrobię tak, że pani wyjdzie z tego"- czuło się, że naprawdę robi wszystko. Pomimo, że jej nie znałam wczesniej ,nie znałam nawet jej nazwiska, była dla mnie podporą i osobą, której można ufac, która daje poczucie, że jest właściwą osobą na włąściwym miejscu. Na jej oddziele raczej jest surowa dyscyplina, pani dr jest konkretna i nie wchodzi w żadne dyskusje z pacjentami.Rzeczywiście przy badaniu jest bolesna, czasami miałam wrażenie, że spacjalnie bada tak mocno.A może bada tak mocno- bo tak trzeba? Za każdym razem milczałam, ale w środku wyłam z bólu.

Zrobiła mi szereg badań, była transfuzja, czyszczene, liczne usg. Pamętam, że jako jedyna miałam mnóstwo kroplówek,miałam sine z zastrzyków ręce, pękały mi żyły, ale pod jej opieką czułam sie naprawdę bezpiecznie i miałam nadzieję, bo widziałąm jaka jest twarda, że się ne poddaje.
Pani dr- bardzo bardzo Pani Dziekuje, mama blixnikaów. Wiem, że wyszłam z tego dzieki Pani. Ewa.

Po 2 latach blakania sie po lekarzach z grzybica pochwy, dopiero Pani doktor mnie wyleczyla. Wczesniej bylam leczona non stop tymi samymi lekami, ktore juz sie nie sprawdzaly, moja choroba zawsze byla traktowana z gory mimo ze trwala juz dobre 2 lata. Dopiero Pani doktor potraktowala mnie powaznie, wykonala wszystkie badania i leczyla zgodnie z antybiogramem, lekami o ktorych sama nigdy wczesniej nie slyszalam. I w koncu sie udalo, wyleczyla grzybice pochwy, sromu, szyjki macicy i nadzerke! Co prawda wizyty sa dosc drogie, ale naprawde warto. Za pierwsza zaplacilam az ...

Dopiero Pani doktor potraktowala mnie powaznie, wykonala wszystkie badania i leczyla zgodnie z antybiogramem, lekami o ktorych sama nigdy wczesniej nie slyszalam. I w koncu sie udalo, wyleczyla grzybice pochwy, sromu, szyjki macicy i nadzerke! Co prawda wizyty sa dosc drogie, ale naprawde warto. Za pierwsza zaplacilam az 290zl, potem bylo po 200, teraz chodze z innymi problemem i place po 150-180. Polecam serdecznie

byłam leczona w usa oraz w hiszpania nikt nie potrafił wyleczyc mojej choroby ta pani uratowała mi zycie polecam

przejechalam 400 km zeby zobaczyc sie z pania doktor. wizyta byla umowiona 4tygodnie wczesniej i potwierdzona dzien przed wizyta,po pol godzinnym oczekiwaniu w gabinecie zostalam poinformowana ze pani doktor wlasnie odwolala wszystkie wizyty. bez zadnego uzasadnienia ot tak poprostu!!!!!!!!! nie polecam nikomu!!!!

Cudowny lekarz ,ujmujący wiedzą i kompetencją.Najlepszy jakiego znam w swojej dziedzinie