lek. dent. Iwona Krakowiak

Ja osobiście jestem bardzo niezadowolona. Przystąpiłam do leczenia ortodontycznego i późniejszego uzupełnienia zębów licówkami w celu poprawy ich estetyki. Licówki po upływie 6 miesięcy zaczęły się kruszyć. Z braku zaufania udałam się do innego stomatologa, który zwrócił uwagę na niepoprawnie wykonane leczenie oraz zasugerował wymianę licówek ze względu na występujące nieszczelności. Po roku zdecydowałam się na ich wymianę, a pod licówkami wykonanymi przez dr Krakowiak pojawiła się próchnica. Wizyty u dr Krakowiak były kosztowne i niestety dla mnie były to pieniądze wyrzucone w błoto.

Ja wyleczyłem u Pani Doktor Iwony wszystkie swoje zaniedbane przez lata zęby. Teraz dopiero po zakończeniu leczenia odważam się na ocenę jej pracy i podejścia do pacjenta. Polecam wszystkim takiego lekarza ponieważ swoją kompetencją ,delikatnością i uprzejmością sprawiła że spełniła moje oczekiwana i nie mam już problemów z uzębieniem.Pozostały tylko kontrolne przeglądy. Teraz dentysta nie jest już dla mnie taki straszny jak kiedyś. Jednym słowem polecam.

Ja chciałam polecić serdecznie Panią Doktor Iwonę bo uratowała mi ząb który inny lekarz chciał mi usunąć!! Ząbek nie boli, ma się dobrze już kilka lat :-).Pani doktor jest bardzo miła, wszystko tłumaczy, sprawiła że przestałam się bać wizyty u dentysty.

Byłam dwa razy z tym samym problemem(ukruszony ząb) i Pani stom.,stwierdziła ze nie daje zadnej gwarancji na wykonana prace i ze jest mozliwosc ze przy opuszczeniu gabinetu nakładka odpadnie!myslalam ze to zart.ale okazało sie ze nie pierwsza odpadła po 2 mies.a druda po 4 dniach !!!!