lekarz Iwona Krasińska-Hanke

Okulista

To nie jest lekarka, tylko konował. Błędnie dobiera dioptrie do wady wzroku, myli prawe oko z lewym na skierowaniu, następnie po zwróceniu uwagi stwierdza że to nie jest jej wina. TO CZYJA ja się pytam? Zdecydowanie nie polecam, jak takie coś może pracować jako lekarz, kto dał jej prawo wykonywać tak odpowiedzialny zawód?

To nie lekarz z powołania tylko tłuk którego wypchali z uczelni. Okulistka która ma w nosie dobro pacjenta i kłamie w dokumentach dla ZUSu powinna pracowač w barze, o ile tam zechcieliby ją przyjąć a nie za państwowe pieniądze jako orzecznik tego chorego tworu jAkim jest piramida finansowa pod tytułem ZUS

Osoba o niewielkiej empatii, nieuprzejma w obyciu, niechlujna w przeprowadzaniu badań, często się myląca. Fałszuje dokumentację medyczną. Zysk finansowy przesłonił dobro i zdrowie pacjenta - komunistyczna łapówkara. Zdecydowanie nie polecam!